Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri

Tarihler: 07 Aralık 2011 Çarşamba ~ 11 Aralık 2011 Pazar

Firma: Atasay

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 7, 2011 ~ Ara 11, 2011
Bilenler bilmeyenlere söylesin, duymayan kalmasın!
Kuyum sektörünün öncü markası Atasay’ın “Geleneksel Altın Çadır Günleri”nde 10 bine yakın ürün, maliyetine ve hatta bazıları zararına fiyatlar ile satışa sunulacak.

“Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”nde altın, pırlanta, gümüş ve çelik tutkunlarına kaçırılmayacak fırsatlar

Kuyum sektörünün öncü markası Atasay’ın 8-11 Aralık 2011 tarihlerinde düzenleyeceği “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri” ile Türkiye’de takısız kadın kalmayacak.

Tasarımları kadar imza attığı “ilk”lerle de sektörün öncü markası olan Atasay’ın “Geleneksel Altın Çadır Günleri”nde 3 bin farklı model,10 bine yakın ihraç fazlası ürün sezon sonu maliyetine hatta bazı ürünler zararına fiyatlarla tüketiciler ile buluşacak.

8-11 Aralık 2011 tarihleri arasında, Atasay’ın Yenibosna’daki Fabrikası’nın bahçesinde düzenlenecek olan “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”nde, pek çok ürün maliyetine fiyatlarla satışa sunulacak. Böylece; altın, pırlanta, gümüş ve çelik tutkunlarına, hayallerindeki takıları uygun fiyatla satın alabilmeleri için eşsiz ve kaçırılmayacak bir fırsat sunulacak.

Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, geçmiş sezon ve ihraç fazlası ürünlerini tüketicileriyle buluşturacağı “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri’ndeki inanılmaz fiyatlar, herkese hayalindeki takı ve mücevherlere sahip olma imkanı sunacak.

Çadır, 08:00-22:00 saatleri arasında açık olacak

“Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”, saat 08:00-22:00 saatleri arasında açık olacak. Fiyat açısından uygun hediye arayanlar için de kaçırılmaması gereken bir fırsat yaratan “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri” kapsamında satılacak ürün yelpazesinde; yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere çok sayıda ürün seçeneği yer alıyor.

“Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri” kapsamında sunulacak fırsatlar, sadece fiyat avantajlarıyla sınırlı kalmayacak. Atasay, ayrıca “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri” kampanyasının onuruna, Altın Çadır’dan pırlanta ürün alan herkese, 1-31 Ocak 2012 tarihleri arasında tüm Atasay mağazalarında kullanabilecekleri “hediye para” armağan edecek. Sadece pırlantalı ürün alışverişlerinde geçerli olacak olan bu fırsat kapsamında, tüketicilere, alışverişlerinin yüzde 25’i tutarında “hediye para” armağan edecek. Tüketiciler, hediye paralarını, hediye paranın ibraz edildiği faturalarıyla, diledikleri Atasay mağazasından 31 Ocak 2012 tarihine kadar pırlanta alışverişlerinde kullanabilecekler.

ÖRNEK FİYAT TABLOSU
Pırlanta kolye:
Mağaza Fiyatı: 2.190 TL
Çadır Fiyatı: 959 TL
+ Hediye para: 239 TL
Pırlanta tektaş yüzük:
Mağaza Fiyatı: 1.800 TL
Çadır Fiyatı: 890 TL
+ Hediye para: 222 TL
Altın yüzük:
Mağaza Fiyatı: 750 TL
Çadır Fiyatı: 325 TL
Altın yüzük:
Mağaza Fiyatı: 310 TL
Çadır Fiyatı: 130 TL

*** Ürünler stoklarla sınırlıdır.
istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT