Atasay’ın MYRAS’ından Tarz Yaratan Yüzükler

Tarihler: 15 Ağustos 2011 Pazartesi ~ 15 Eylül 2011 Perşembe

Firma: Atasay

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 15, 2011 ~ Eyl 15, 2011

Anadolu’nun tarih, kültür hazineleri, uygarlıkları ve öykülerinden ilham alarak hazırlanan MYRAS’ın son esin kaynağı, efsaneleriyle, topraklarında binyıllarca yaşamış uygarlıklarıyla balıklı gölü ve kuşlarıyla Urfa...

Atasay Tasarım Ekibi’nin, geleneksel Urfa mimarisine ait geometrik süslemelerinden, kuşlarından, balıklı gölünden ilham alarak tasarladığı yüzükler, MYRAS “Binyılların Hazineleri Urfa” koleksiyonun en gözde tasarımları arasında yer alıyor.

Urfa’nın zengin kültür birikimine ait motiflerden oluşan ve değerli taşlarla süslenen MYRAS “Binyılların Hazineleri Urfa” koleksiyona ait yüzükler, kendini farklılaştırmak isteyen kadınlara göz alıcı alternatifler sunuyor.

Urfa’nın eşsiz mimarisi, Balıklı Gölü ve güvercinleri, Moda Tasarımcısı Özlem Süer danışmanlığında, Özgül Sokullu koordinatörlüğünde ve Arkeolog Editör danışmanlığında hazırlanan MYRAS “Binyılların hazineleri Urfa” Koleksiyonu’na adeta yeniden hayat verdi ve birbirinden eşsiz, küpe, bilezik, yüzük ve gerdanlıklara dönüştü.

Büyülü topraklardan ilham alınarak hayat bulan MYRAS “Binyılların Hazineleri Urfa” koleksiyonu ile buluşmak için Türkiye’nin 123 noktasındaki Atasay mağazalarından birine uğramanız yeterli.

Atasay’ın MYRAS’ından Tarz Yaratan Yüzükler

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT