Avea, “`HerYöne Sınırsız` Tarifesini Yeniden Hizmete Sundu

Tarihler: 27 Nisan 2009 Pazartesi ~ 02 Mayıs 2009 Cumartesi

Firma: Avea

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 27, 2009 ~ May 2, 2009
Avea, “HerYöne Sınırsız” Tarifesini Yeniden Hizmete Sundu
Avea’nın sektörde bir ilk olan ve tüm sektörün dinamiklerini değiştiren tarifesi “HerYöne Sınırsız”, 1 Nisan 2009 tarihi itibariyle yeniden hayata geçirildi.

Pazara sunulduğu günden itibaren büyük bir talep görmesine rağmen hakim durumda bulunan operatörün, Avea port taleplerini zamanında karşılamaması nedeniyle Avea tarafından geçici bir süre abone alımı durdurulan “HerYöne Sınırsız” tarifesi Avea abonelerine yeniden sunuluyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea Regulasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Anık, “2008 yılında ‘Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü’ olarak, tüketicilerimizin beklediği ve yoğun ilgi gösterdiği ‘HerYöne Sınırsız’ tarifesine abone alımını yeniden başlatıyoruz. ‘HerYöne Sınırsız’ tarifesinin yeniden açılması öncesinde diğer işletmecilere ilave port taleplerimizi ilettik, fakat ne yazık ki hakim durumdaki operatörden taleplerimizin çok büyük bir kısmını henüz alamadık. Buna rağmen, yoğun istek üzerine hakim durumdaki operatör bu talepleri karşılayıncaya değin uygulanmak üzere alternatif çözümler geliştirerek, hatta ilave maliyetlere de katlanarak, sektörde bir ilk olan bu tarifeyi yeniden pazara sunduk. Ülkemizde eşi benzeri bulunmayan bu tarifemizle mevcut Avea aboneleri ile numarasını Avea’ya taşıyan aboneler, bireysel faturalı ‘Her Yöne Sınırsız’ tarifesine kaydolabilecekler, çok uygun fiyata doya doya konuşma imkanına yeniden sahip olacaklardır” dedi.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT