Avea’lılar artık Trafiğe Takılmıyor

Tarihler: 26 Mayıs 2008 Pazartesi ~ 30 Mayıs 2008 Cuma

Firma: KoPilot

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 26, 2008 ~ May 30, 2008
“Avea’lılar artık Trafiğe Takılmıyor”
Trafikte bunalan İstanbullulara, gidecekleri noktaya en kısa sürede ulaşmalarını sağlayan “KoPilot” hizmeti, Vodafone ve Turkcell’den sonra şimdi Avea’dan da alınabilecek.

Trafik sorunuyla baş edebilmek için geliştirilen “yol bilgisiyle yönlendirme” projesi, İstanbullular için yeni bir umut oldu. Sürücüleri, en açık güzergaha yönlendiren ve gidecekleri yere en kısa sürede ulaşmalarını sağlayan KoPilot sistemiyle, İstanbul’un trafik yoğunluğunda biraz da olsa rahatlamak artık mümkün. Bir süre önce “KoPilot “ hizmetini başlatan Smiles İletişim, Vodafone ve Turkcell’den sonra Avea ile de anlaşarak yol bilgilerini Avea kullanıcılarıyla da paylaşmaya başladı.

KoPilot uygulamasında sürücülerin tek yapması gereken, alan kodu girmeden 757 1234 numaralı telefonu arayarak karşılarına çıkacak uzmana, o anda nerede bulunduklarını ve nereye gitmek istediklerini söylemekten ibaret. KoPilot sisteminde 7 gün 24 saat bilgi veren görevliler, anlık trafik yoğunluğunu değerlendirerek, sürücüye en açık güzergah bilgisini veriyor. Trafik kazaları, kapalı yollar, trafiği etkileyen maç, konser gibi etkinlikler sürücülere bildirilerek; sürücülerin trafikte sıkışıp kalma riski ortadan kaldırılıyor.

Ayrıca, gidilecek güzergah hakkında tahmini varış süresi, ortalama hız, yol uzunluğu ve çok yoğun olan mevki bilgileri de arayan kişiye aktarılıyor. Eğer sürücü alternatif bir güzergah bilgisi de almak isterse, bu bilgi de anında kendisine sunuluyor.

KoPilot hizmeti Vodafone, Turkcell ve Avea kullanıcıları için, 30 saniyesi 97 Yeni Kuruş olarak ücretlendiriliyor.
www.kopilot.com.tr

Avea’lılar artık Trafiğe Takılmıyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT