Avealılar, Boyner Mağazaları’nda Kazanıyor

Tarihler: 03 Ekim 2011 Pazartesi ~ 03 Kasım 2011 Perşembe

Firma: Avea

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 3, 2011 ~ Kas 3, 2011

Avealılar, gerçekleştirilen Avea-Boyner iş ortaklığı ile Boyner Mağazaları’ndan yapacakları her 150 TL’lik alışverişlerinde 30 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

Türkiye’nin en çok konuşturan mobil iletişim operatörü Avea, müşterilerine ayrıcalıklı teklifler sunmak üzere geliştirdiği iş ortaklıklarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin önde gelen zincir mağazalarından Boyner Mağazaları ile gerçekleştirilen iş ortaklığı ile Avealılar, Boyner Mağazaları’ndaki fırsatlardan yararlanıyor.

23 Eylül-30 Ekim 2011 tarihleri arasında Boyner, Boyner Evde, Boyner Beauté ve Boyner Sports Mağazaları’ndan Boyner Anahtar’la alışveriş yapan Avea müşterileri, her 150 TL’lik alışverişlerinde 30 TL değerinde hediye çeki kazacak.

Hediye çeki fırsatından faydalanmak isteyen Avealılar; BOYNER yazarak, 5060’a SMS göndererek kampanyaya dahil olabiliyor. Kampanya hakkında daha fazla bilgiye www.avea.com.tr adresinden ve Boyner Mağazaları Anahtar Noktaları’ndan ulaşmak mümkün.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.