Bizim için Ne Kadar Değil, Nasıl UIyuduğunuz Önemli

Tarihler: 17 Mart 2008 Pazartesi ~ 21 Mart 2008 Cuma

Firma: Dacron® 95°

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 17, 2008 ~ Mar 21, 2008
“BİZİM İÇİN NE KADAR DEĞİL, “NASIL” UYUDUĞUNUZ ÖNEMLİ!”
95°C’de yıkanabilen, sağlıklı, pratik ve uzun ömürlü: Mucize yastık ve yorgan Dacron® 95°
Advansa A.Ş tarafından üretilen kaliteli dolgu elyafı markası Dacron®, size “gerçek” bir uyku vaad ediyor. Sağlıklı ve deliksiz bir uyku ihtiyacı duyanları, Dacron® 95° yastığı ile tanıştıran Advansa A.Ş, bilimsel olarak hazırlanmış özel elyaf içeriği ile “yastık ve yorgan” devrinde yeni bir dönem başlatıyor. Almanya, İngiltere,Fransa ve İspanya’da yapılan araştırmalara göre kadınların yüzde 85’i yastık ve yorganların yıkanabilir olmamasından şikayet ediyor. Dacron® 95° bu sorunu ortadan kaldırdığı gibi, üstün özellikleriyle uyku ürünleri arasında eşsiz olma iddiasını sürdürüyor. Dacron® 95°, uzun süreli kullanım zarfında dahi deforme olmuyor, makinede 95° C sıcaklığa kadar yıkanabiliyor, uyku sırasında sağladığı mükemmel nem yöntemi ile sizlere kaliteli bir uyku sağlıyor.

SİZE “ZAMAN” YARATTIK!
Dacron® 95°, ev işleri için zaman sıkıntısı çeken bayanların bir numaralı tercihi olmaya aday! Çünkü üstün elyaf kalitesi sayesinde 95°C sıcaklığa kadar makinede yıkanıp kurutulabiliyor. Daha da önemlisi her yıkama sonrası, yastığınız ve yorganınız ilk günkü yumuşaklığını ve formunu koruyabiliyor
BAŞ VE BOYUN AĞRISI DEVRİ KAPANIYOR
Yastık içerisine doldurulan binlerce Dacron® 95° boncuk elyafı, başınız ve boynunuzun şeklini alabilmesi için tasarlandı. Böylece Dacron® 95°, gece boyunca sizinle beraber hareket edip, konforunuzu size göre ayarlıyor.
ALIŞTIĞINIZ KABARIKLIK DAİMA SİZİNLE!
Dacron® 95°, sıkı yalıtım standartlarına göre tasarlanmıştır ve yüzeye eşit dağılan sıcaklık, yorganınızın her noktasında aynı hissedilmektedir.
“GERÇEK UYKU” NUN STANDARTLARI YÜKSEKTİR
Dacron®95 marka elyaf dolgulu her yatak ürünü numaralı bir marka etiketi taşıyor. Bu özel numara, ürünün lisans altında üretildiğini ve Dacron® kalite standartlarını karşıladığının da işareti. Dacron® 95° yastık ve yorgan, YATAŞ mağazalarında satılmaktadır. Fiyatlarını www.yatas.com.tr’dan bulabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT