BlackBerry, Üniversitelerin Bahar Festivallerinde Eğlenceyi Doruğa Çıkarıyor

Tarihler: 16 Mayıs 2011 Pazartesi ~ 24 Mayıs 2011 Salı

Firma: BlackBerry

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 16, 2011 ~ May 24, 2011

Üniversite gençliğinin gözde telefonu BlackBerry, Mayıs ayı boyunca Koç, Bilgi, Boğaziçi ve Yıldız Teknik Üniversite’lerinde düzenlenecek bahar şenliklerinde kurduğu panayır alanında, gençleri düzenlediği yarışmalar ve çeşitli hediyelerle doyasıya eğlendiriyor.

Yaklaşık 500 metrekarelik bir alana kurulan BlackBerry eğlence alanı öğrencilerin bir araya gelip, “BBMe” yastıklarında keyifle sohbet etmelerini, eğlence aktivitelerine katılıp yeni BlackBerry® akıllı telefonlar kazanmalarını sağlıyor. Siz de üniversitelerin Mayfest etkinlikleri boyunca BlackBerry eğlence alanlarını ziyaret edin, BlackBerry’nin sihirli dünyasını keşfedin.

BlackBerry’nin ilk kez bu yıl sponsor olduğu ve binlerce öğrencinin final döneminden önce üzerlerindeki stresi atmalarına ve enerji depolamalarını sağlayan bahar şenliklerinin ilki 12 Mayıs, Perşembe günü Bilgi Üniversitesi’nde yapıldı. BlackBerry 14 Mayıs Cumartesi Koç Üniversitesi’nde, 15 Mayıs Pazar günü Boğaziçi Üniversitesi’nde ve son olarak da 24 Mayıs Salı günü Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenecek festivallerde öğrencilerle bir araya geliyor.

RIM Türkiye Yönetici Direktörü Alexandra Zagury, BlackBerry akıllı telefonların öğrencilerin arkadaşlarıyla sürekli iletişim halinde olmalarını, dersin yanı sıra özel hayatlarını da programlamalarını, Twitter® ve Facebook® dahil olmak üzere tüm sosyal ağlardaki iletişmlerini doğrudan yönetmelerini sağlayan en iyi cihazlardan biri olduğunu ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: “Daha da önemlisi, BlackBerry gençliği, sadece BB akıllı telefonlara özgü olan BlackBerry® Messenger™ (BBM) uygulaması ile limitsiz mesajlaşmanın keyfini çıkarıp; arkadaşlarıyla özel BBM grupları kurup, resim, video ve dosya paylaşabiliyor.”

BlackBerry Panayır Alanında Eğlence Dorukta!

Yıldızlar arasında uçtuğunuz hissini veren BlackBerry Tüneli’nden geçerek girilebilen BlackBerry eğlence alanında öğrenciler hem yarışmalara katılabiliyor hem de BlackBerry telefonları ve özelliklerini daha yakından tanıma fırsatı buluyor.

Düzenlenen yarışmalardan biri olan “jumper”da öğrenciler BlackBerry ve BBM ile ilgili önceden bilgilendiriliyor ve katılımcılara yarışmada kullanmaları için birer BlackBerry telefon veriliyor. Segway yarışı ise yine panayır alanındaki bir diğer eğlenceli yarışma olarak gençlerin dikkatini çekiyor.

Kurulan “BBM Sahnesi”nde BBM oyunları moderatör eşliğinde oynanıyor. Moderatör sahneye davet ettiği 10 öğrenciye BlackBerry telefon verdikten sonra çeşitli sorular soruyor ve öğrenciler soruları BBM’den cevaplayarak yarışıyor. Soruyu ilk cevaplayan öğrenciye ise BlackBerry telefon hediye ediliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT