Bosch`tan Büyük Mart Kampanyası: Çamaşır Makinesi Alana Kurutma Makinesi %50 İndirimli

Tarihler: 01 Ocak 2010 Cuma ~ 01 Ocak 2010 Cuma

Firma: Bosch

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 1, 2010 ~ Oca 1, 2010
Bosch’tan Mart ayında çamaşır makinesi alanlar, Bosch kurutma makinelerine yüzde 50 indirim ve aynı zamanda montaj tarihinden itibaren 1 ay içinde iade fırsatı ile sahip oluyor. “Yaşam için teknoloji” sloganıyla tüketicilerinin bugününü ve geleceğini iyileştirerek, kolaylaştıran ürünler sunan Bosch Ev Aletleri, Mart ayında düzenlediği kampanya ile herkesi kurutma makinelerinin sunduğu avantajlardan faydalanmaya çağırıyor. Bosch’tan model kısıtlaması olmadan arzu ettiği bir model çamaşır makinesi alanlar, Bosch kurutma makinelerine yüzde 50 indirimle sahip olabiliyor. Üstelik, ürünlerinin güvenilirliği konusunda dünyada lider marka olan Bosch, montaj tarihinden itibaren 1 ay içinde iade garantisi de veriyor. Çamaşırlarınızı kirli havada değil, hijyenik bir ortamda kurutun Çamaşır kurutma makineleri, kurutma işlemine farklı bir boyut kazandırmaları ile son dönemde yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Çamaşırları koruyan ve ütüye hazır hale getiren ve hatta bazen ütüye bile gerek bırakmayan kurutma makineleri, üstün teknolojileri ve diğer avantajları ile her evin ihtiyacı haline geldi. Özellikle büyük şehirlerde mekan sorununun hat safhaya ulaşması ve hava kirliliği, kurutma makinelerinin dar alanda kurutma yapma ve hijyenik çözümler sunma özelliklerini ön plana çıkarıyor. 20 metre çamaşır ipi mi, 0,36 m²’lik bir alan mı? Asılarak kurutma esnasında, bir makine çamaşırı kurutmak için ortalama 20 metre uzunluğunda çamaşır ipine ihtiyaç duyulurken, kurutma makineleri aynı işlemi sadece 0,36 metrekare alanda gerçekleştirebiliyor. Ayrıca kurutma makineleri, çamaşırların asılarak kurutulmasından kaynaklanan toz, kir, is, kurum, egzoz gazları ve maytlarla teması yok ediyor ve kullanıcıyı çamaşır asma, kurutma ve toplama gibi bir dizi uğraştan da kurtarıyor. Hem yüzde 50 indirimli hem A enerji sınıfından bile yüzde 50 daha tasarruflu Bosch Ecologixx 7 S kurutma makinesi, çamaşırların asılarak kurutulmasından kaynaklanan toz, kir, is, egzoz gazları gibi zararlı etkenlerden koruyan ve kullanıcıyı çamaşır asma, kurutma, toplama gibi uğraşlardan kurtaran ActiveAir Teknolojisi ile üretiliyor. Bosch Ecologixx 7 S, bu eşsiz teknolojisi sayesinde kilogram başına sadece 0,23 kW saat enerji harcaması ile A enerji sınıfından bile yüzde 50 daha fazla tasarruf sağlayarak, dünyanın enerji verimliliği en yüksek kurutma makinesi olma özelliği de taşıyor. Bosch tüketicileri de Mart boyunca bu çevreci ürüne yüzde 50 indirim fırsatı ile sahip olarak, hem cebini hem çevreyi koruyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.