Bosch`un Yeni Üç Kapılı Soğutucusu Dünyaları Alıyor

Tarihler: 16 Mart 2011 Çarşamba ~ 16 Nisan 2011 Cumartesi

Firma: Bosch

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 16, 2011 ~ Nis 16, 2011

Bosch, soğutuculardaki yer sorununu yeni KFN 91PJ10N üç kapılı kombi soğutucusu ile ortadan kaldırıyor. Toplam 762 litreyi bulan soğutucuda her şeye yer var. Bosch’un yeni soğutucusu HydroFresh bölmesi, çocuk emniyet kilitli ve aydınlatmalı buz hazırlayıcısı, kırılmaz camdan, yüksekliği ayarlanabilir rafları ile dikkat çekiyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch, yeni KFN 91PJ10N üç kapılı kombi soğutucusu ile tüm yiyeceklere yer açıyor. Soğutucu net hacmi 445 litre, derin dondurucu net hacmi 191 litre olmak üzere toplam 636 litre net hacme sahip Bosch KFN 91PJ10N soğutucuda, yiyecekleri yerleştirme işlemi sorun olmaktan çıkıyor. Soğutucu büyük küçük tüm tencerelere, tüm yiyeceklere yer açıyor. Geniş et saklama bölmesi ise etlerin en sağlıklı koşullarda, uzun süre ile saklanmasını sağlıyor.

Paslanmaz çelik estetik tasarımı ve şık panel ile yeni Bosch KFN 91PJ10N, mutfak dekorasyonlarını tamamlıyor. Leke tutmayan çelik yapısı, temizlik açısından önemli bir kolaylık sunuyor.

HydroFresh Bölmesi ile Tazelik Güvence Altında
Bosch KFN 91PJ10N üç kapılı kombi soğutucunun HydroFresh bölmesi yiyeceklerin hava ile temas etmesini önlüyor. Bölmenin dalgalı tabanı yiyeceklerin zemine daha az değmesini sağlayarak, uzun süreli koruma ve tazeliği olanaklı hale getiriyor. Mükemmel saklama koşulları sunan HydroFresh teknolojisi, vitamin ve nem kaybını önleyerek sebze ve meyvelerin besin değerlerini koruyor ve yiyecekleri taze tutuyor.

Çocuk Emniyet Kilidi ile Güvenli Kullanım
Bosch’un ileri teknolojili yeni soğutucusunun kapısında bulunan su pınarı önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor. Çocuk emniyet kilitli, aydınlatmalı dokunmatik buz hazırlayıcıda parçalanmış buz, küp buz ya da soğuk içme suyu elde edilebiliyor. Emniyet kilidi ile küçük çocuklu ailelerde yaşanabilecek olası kazaların önüne geçiliyor.

Ergonomik Tasarım Kullanım Kolaylığı ve Konfor Sunuyor
Bosch KFN 91PJ10N soğutucuda derin dondurucunun altta yer alması, kullanım açısından önemli bir kolaylık ve konfor sağlıyor. Üç çekmeceli yapıya sahip derin dondurucuya donmuş ürünler kolayca yerleştirilebiliyor. Çekmeceler derin dondurucunun her zaman düzenli olmasını, istenilen yiyeceklere her zaman rahatça ulaşılmasını sağlıyor.

Soğutucunun aydınlatmasında kullanılan LED lambalarla hem enerji tasarrufu elde ediliyor hem de içerde her nokta net bir şekilde görülebiliyor. Özel, kırılmaz, cam raflar istenilen yüksekliklerde ayarlanabiliyor, güvenle kullanılabiliyor. Cam raflar rahatlıkla temizleniyor, soğutucunun içinde aydınlık ve ferah bir his yaratıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT