Bu Yılbaşı Gecesi Herkes 4Köşe Olacak

Tarihler: 17 Aralık 2010 Cuma ~ 31 Aralık 2010 Cuma

Firma: Cumartesi 4Köşe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 17, 2010 ~ Ara 31, 2010

Gençlik ateşiyle kavrulan en eğlenceli şarap Cumartesi, en kalabalık partiler için ideal boy olan Cumartesi 4KÖŞE’yi yeni yıl partilerinin hizmetine sokuyor. Cumartesi 4KÖŞE, tam 3 litre ve tam 4 şişeye bedel. Kendinden musluklu kutunun kullanımı da çok kolay, buzdolabında saklaması da… Cumartesi 4KÖŞE’ler, açıldıktan sonra bile iki haftaya kadar tazeliğini koruyarak buzdolabında saklanabiliyor. 31,50 TL’lik ekonomik boyuyla Cumartesi 4KÖŞE, bu yılbaşında da çılgın ev partilerinin vazgeçilmezi olacak…

Nasıl Çalışıyor?

Kutuda şarap nasıl olur derseniz? Kutu içinde özel bir torba ve kutunun alt bölümünde gizli bir musluk var. Sistem çok pratik. Kutunun yan yüzünde yer alan işaretli bölümü yırtıyorsunuz ve gizli musluğu ortaya çıkartıyorsunuz. Musluktan yukarıdan aşağıya doğru akan şarabınızın oksijenle teması çok az gerçekleşiyor. Böylece şarabınız uzun süre dayanabilme özelliğine sahip. Kutu içindeki aseptik torba ve musluk Cumartesi açıldıktan sonra bile buzdolabında iki haftaya kadar dayanmasını sağlıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT