Burger King®’den Gençlere Yeni Bir Dergi: WHOP

Tarihler: 10 Ekim 2005 Pazartesi ~ 15 Ekim 2005 Cumartesi

Firma: Burger King

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 10, 2005 ~ Eki 15, 2005
Burger King®’den Gençlere Yeni Bir Dergi: WHOP

Türkiye’nin en büyük fast food restoran zincirlerinin lider ismi Burger King®’in, aylık popüler kültür dergisi WHOP yayınladı.

WHOP’un müzik, aktüalite, sinema, oyun, teknoloji, moda, gençlik idolleri, hayat ve yaşam rehberi, özel haber ve röportajlarla dopdolu içeriği ile “kendini genç hisseden herkesin zevk alabileceği bir yayın” olan WHOP ismini Burger King®’in en beğenilen ürünü “Whopper” dan aldı.

WHOP’da bu ay gençlerin yeni tutkusu hip hop, hip hopla doğan giyim tarzı, Burger King®’in yenilenen aynı zamanda blogları ile gençlerin buluşma noktası olacak web sitesi ve daha pek çok ilgi çekici konular yer alıyor. Burger King®’ten Ara Gelsin 444 5464 ve www.burgerking.com.tr adresinden verilecek her ayın ilk siparişi ile birlikte WHOP ücretsiz olarak da Burger King® müşterilerine gönderiliyor.

Burger King Hakkında:
Burger King® 11.220 restoranı ile Amerika’nın 50 eyaletinde ve dünyanın 61 ülke ve bölgesinde hizmet vermektedir. Burger King® restoranlarının %91’i bağımsız franchisee sahiplerinin mülkiyetindedir ve çoğu aile şirketi olan franchisee’ler tarafından işletilmektedir. Burger King Corporation; Texas Pacific Group, Bain Capital ve Goldman Sachs Capital Partners’dan oluşan bir konsorsiyum tarafından satın alındı. 30 Haziran 2004 tarihinde sona eren mali yılda Burger King® sistemi toplam 11.1 milyar dolarlık satış gerçekleştirdi.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.