Büyümix, Şimdi de Muzlu!

Tarihler: 28 Nisan 2008 Pazartesi ~ 03 Mayıs 2008 Cumartesi

Firma: Sütaş

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 28, 2008 ~ May 3, 2008
SÜTAŞ’ın eşsiz formülünü doğal meyve püresiyle birleştiren lezzet dolu Büyümix muzlu artık raflarda!
“BÜYÜMİX” ŞİMDİ DE MUZLU!

SÜTAŞ’ın benzersiz formülünü doğal meyve püresi ile birlikte renk renk lezzet küplerine sığdıran Büyümix yepyeni bir lezzet ile daha çocuklarla buluşuyor: Büyümix Muzlu. Büyümix Muzlu, protein, kalsiyum, B2, B12 vitaminleri ve fosforun dengeli birleşiminden oluşan doğal içeriği ile çocukların gelişimini destekliyor.

Sağlıklı ve doğal gelişim için Türkiye’nin süt ürünleri uzmanı SÜTAŞ güvencesini tercih eden tüm annelerin en büyük yardımcılarından biri olan Büyümix, çocuklar için de benzersiz lezzetin rengarenk küpler ile buluştuğu eğlenceli bir maceranın kapılarını açıyor.

Çilek, Muz, Orman Meyveli, Elma-Armutlu ve Şeftali-Kayısılı çeşitleri ile sağlıklı beslenmeyi eğlence haline getiren Büyümix ailesinin en yeni üyesi olan Büyümix Muzlu, lezzeti kadar faydaları ile de annelerin dikkatini çekiyor.

SÜTAŞ güvencesi ve kalitesi ile üretilen Büyümix’lerden günde 2 küp yiyen çocuklar sağlıklı bir gelişim için gereken besin öğelerinin önemli bir bölümünü almış oluyor. Büyümix, büyüme ve gelişme için gerekli olan enerjinin sağlanmasına da yardımcı oluyor.

Büyümix, Şimdi de Muzlu!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.