Çocuğunuzu elektromanyetik dalgalardan koruyun

Tarihler: 25 Mayıs 2009 Pazartesi ~ 27 Mayıs 2009 Çarşamba

Firma: PhoneShield

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 25, 2009 ~ May 27, 2009
Çocuğunuzu elektro manyetik dalgalardan “PhoneShield” ile koruyun…
Gözle görülmeyen ama her an her yerde olan ve sürekli çevremizde dolaşan elektro manyetik dalgalara karşı PhoneShield ile savaş açarak, çocuklarınıza daha güvenli bir hayat sunabilirsiniz.

Teknolojinin gelişimiyle birlikte günlük hayatımızda kullanmaktan vazgeçemediğimiz iletişim cihazları aslında en değerli varlığımız olan çocuklarımız için önemli bir tehdit unsuru… Özellikle de cep telefonu, dizüstü bilgisayarlar hayatımızı kolaylaştırdığı kadar beraberinde etrafa yaydığı elektro manyetik dalgaları da getiriyor. Çocuklarımızla aynı ortamda bulundurmamaya özen göstermemiz gereken bu iletişim araçları yaydıkları radyasyon ile bebeklerimizin, çocuklarımızın sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir.

Cep telefonu ve dizüstü bilgisayarların yaydıkları elektro manyetik dalgaların (EMR) insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri çağımızın bir sorunu olarak sık sık gündeme geliyor. Uzman doktorlar cep telefonu kullanan, yetişme dönemindeki ve henüz ebeveyn güvencesi altında yaşayan gelişme çağındaki çocukların elektro manyetik dalgalardan çok daha fazla etkilendiğini ve sağlıkları üzerinde büyük bir risk oluşturduğuna dikkat çekiyorlar. Çocukların bulunduğu ortamda cep telefonu ile yapılan görüşmeler ya da dizüstü bilgisayar ile yapılan çalışmalar sırasında, yayılan elektro manyetik dalgaların yetişkinlere nazaran çocuklar üzerindeki etkilerinin daha güçlü olduğu belirtiliyor. Çocukların sahip olduğu organların büyüklükleri ile mikrodalgaların boyu eşleştiği için çocukların mikrodalgaya çok daha fazla maruz kaldığı dile getiriliyor.

Genetik yapıya ve hücrelere verdiği zarar ile çok tehlikeli hastalıklara neden olduğu öne sürülen elektro manyetik dalgalardan çocuklarınızı PhoneShield ile koruyabilirsiniz. Yapılan araştırmalar ve uzman görüşler sonucunda sigaradan bile daha zararlı olduğu öne sürülen bu dalgaların vücudumuza verdiği dalgalara karşı koruyucu görevi olan PhoneShield sayesinde, manyetik dalgaların yarattığı olumsuz etkilerden ve radyasyondan hem kendinizi hem de çocuğunuzu koruyabilirsiniz.

PhoneShield’in faydaları ve özellikleri:
• Baş ağrısının,
• Kısa dönem hafıza kaybının,
• Bozuk görme durumunun,
• Yorgunluk ve benzeri şikâyetlerin hafifletilmesinde etkilidir,
• Tüm aile bireylerinin kullanabileceği bir üründür,
• Her modeldeki telefon için uygundur,
• Kablosuz ve pilsiz kullanılır. 34 TL’den satışa sunulan PhoneShield’i seçkin eczanelerde ve Arena Bayilerinde bulabilir ya da 444 46 47’den sipariş edebilirsiniz. Ayrıca çok yakında on-line satışın da başlayacağı www.saglikliteknoloji.com adresinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT