Çocuk Meydanı -2

Tarihler: 09 Ekim 2010 Cumartesi ~ 10 Ekim 2010 Pazar

Firma: Ümraniye Meydan Alışveriş Merkezi

Adres: Çakmak Mah. Metro Group Sok. No: 243 34770 Ümraniye İstanbul Ümraniye İstanbul

Telefon: 0216 526 01 01

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 9, 2010 ~ Eki 10, 2010

Çocuk Meydanı-2

Çocukların çocuklara satış yapabildiği, eğlenirken öğrenebildiği en özgün alışveriş deneyimi “Çocuk Meydanı -2” 9-10 Ekim tarihlerinde Meydan Alışveriş Merkezi – Ümraniye`de gerçekleşiyor.

Haydi Çocuklar “Çocuk Meydanı”nda Siz De Yerinizi Alın
Arya Sponsorluk ve İletişim Danışmanlığı tarafından geliştirilen ve bu yıl ikincisi gerçekleşecek “ÇOCUK MEYDANI”na katılan çocuklar kullanmadıkları oyuncaklarını, kitap, CD ve DVD`lerini başka çocuklar ile paylaşacaklar, bir yandan satış yaparken bir yandan da alışveriş yapabilecekler.

9-10 Ekim 2010, Cumartesi-Pazar günlerinde 13.00-18.00 arasında düzenlenecek etkinliğe özel ve devlet okullarından 7-14 yaş arasındaki çocuklar katılacaktır. Katılımcı her çocuk en az 2 oyuncağını\kitabını imkanı olmayan çocuklarla paylaşmak üzere Hediye Sandığı`na bağışlayacaktır. Hediye Sandığında toplanan bu oyuncaklar\kitaplar Çocuk Esirgeme Kurumları`na dağıtılacaktır.

Geçen yıl 31 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen Çocuk Meydanına yaklaşık 500 öğrenci ve aileleri katıldı. Eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği Çocuk Meydanı`na katılan veliler Çocuk Meydanı etkinliğinin çocuklara sadece para kazanma deneyimi yaşatmadığını yanı zamanla paylaşmayı ve eski eşyalarını değerlendirmeyi öğrenttiği için çok faydalı bulduklarını belirtti.

Doğa Koleji`nin katkılarıyla gerçekleşecek projenin amacı; hem çocukların özgüvenini oluşturma hem de Hediye Sandığına bırakacakları hediyelerle imkanı olmayan çocuklara destek olarak sosyal sorumluluk bilincini oluşturmaktır. Eğlendirirken bilinç arttırıcı bir aktivite olması hedeflenmektedir. Etkinliğe katılım ücretsiz olup, kontenjanlarla sınırlıdır.

Çocuk Meydanı -2

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT