Çocuklar İçin Eğlenceli Sayılar

Tarihler: 10 Temmuz 2006 Pazartesi ~ 15 Temmuz 2006 Cumartesi

Firma: EuroSoft

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 10, 2006 ~ Tem 15, 2006
Çocuklar sayıları öğreniyor hem Türkçe hem İngilizce...
ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCELİ SAYILAR
Türkiye’de interaktif eğitim yazılımları geliştiren EuroSoft, BigSoft markasıyla 3-7 yaşları arasındaki çocuklar için “Sayılar – Numbers” adında bir eğitim programını satışa sundu. Çocukların hem Türkçe hem de İngilizce sayıları öğrendiği bu programda onlarca şarkı ile çocuklar eğlenerek öğrenmenin keyfine varıyor. Sayılar – Numbers 15 YTL fiyatla satılmaktadır.

Okul öncesi eğitimin önemli bir parçası
EuroSoft Pazarlama Müdürü Mahmut Karcı, Sayılar-Number gibi interaktif eğitim programlarının çocukların okul öncesi eğitim aşamasında çok önemli olduğunu belirterek, “Bilim adamları ve eğitim uzmanları ilköğretim eğitiminin 7 yaşından önce başlaması görüşünde birleşiyorlar. 3-4 yaşında alınan temel eğitimin çocukların gelecek yaşlardaki eğitimine büyük katkısı bulunduğu belirtilmekte. Sayılar – Numbers, çocuklarımıza eğlenceli interaktif eğitim yöntemleri ile sayıları hem İngilizce hem de Türkçe öğrenmelerini sağlamaktadır” dedi

Sayılar ile birlikte temel matematik
Program ayrıca sayma, artırma ve eksiltme kavramları da yine her iki dilde birlikte vermekte, toplama, çıkarma, bölme ve çarpma kavramlarını öğretmektedir. Konular, çizgi filmlerle desteklenmiş, şarkılarla zenginleştirilmiştir.
Sayılar – Numbers hem anaokullarında toplu; hem de evde çocukların bireysel öğrenme etkinlikleri için özel olarak tasarlanmıştır. Program eğlenceli bölümler, şarkılar ve çizgi filmler içermesine karşın, sıradan bir oyun ve eğlence programı değil, çok pratik ve başarılı bir eğitim uygulaması olma özelliği taşıyor.
GENİŞ DAĞITIM AĞI AVANTAJI
BigSoft’un tüm ürünleri uygun fiyat politikası ile satışa sunuluyor. Ayrıca BigSoft ürünlerini bulmak seçkin ve etkin dağıtım ağı sayesinde çok kolay. BigSoft yazılımları seçkin kitabevleri D&R, Dost, Remzi, Kabalcı, teknoloji ve müzik marketler Uzelli, Megavizyon, Teknosa, Vatan Bilgisayar, Bimeks, Gold, Teknolojix, ve web üzerinden satış yapan www.hepsiburada.com, www.ideefixe.com, www.weblebi.com, www.yenisayfa.com, www.deppo.com, gibi sitelerde bulmak mümkün.
Detaylı bilgi almak ve yeni çıkan ürünlerimizi incelemek için www.eurosoft.com.tr adresine tıklamanız yeterli.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT