Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici

Tarihler: 24 Ekim 2011 Pazartesi ~ 24 Kasım 2011 Perşembe

Firma: Mehtap

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 24, 2011 ~ Kas 24, 2011

Mehtap’tan Bayramda Pişireceğiniz En Lezzetli Yemekler için “Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici”

Dünyanın önde gelen mutfak eşyası üreticilerinden Mehtap’ın geniş ürün gamındaki bilgisayarlı çok fonksiyonlu basınçlı pişiricisi Defne, aileniz ve misafirleriniz için Kurban Bayramı’nda enfes yemekler yaparken en büyük yardımcınız olacak.

Defne, Kurban Bayramı’nda ailenize ve ağırlayacağınız misafirlerinize yapacağınız enfes yemekler için en büyük yardımcınız olmaya hazırlanıyor. Özellikle uzun pişirme sürelerini basınçlı pişirme ile kısaltan Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici, adeta mutfaklarda bir devrime imza atıyor.

Bayramlarda hazırlanan sofralar herkes için önem taşır. Kurban Bayramı’nda sofralarda ayrı bir öneme sahip et yemekleri ise, şimdi Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici ile çok daha kolay ve lezzetli pişiyor. Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici, geleneksel düdüklü tencerenin çağdaş yorumunu yansıtıyor. Estetik görünümünün yanı sıra kullanışlı oluşu ile dikkat çeken ürün, hava sızdırmazlık özelliği sayesinde orijinal tat ve besin değerlerini muhafaza eden 5 litre kapasiteli pişirme haznesine sahip. Yiyeceklerin besin değerini koruyan Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici, 12 farklı pişirme programı ve hassas ısı kontrolü sayesinde yemekleri hızlı pişiyor ve lezzetlerini koruyor. Ürün ayrıca emniyet sistemi, ısıya dayanıklı 3 katmanlı gövdesi, bilgisayar kontrollü otomatik buhar boşaltımı ve basınç altında kapağın açılmasını engelleyen otomatik kilit sistemi ile de yüksek güvenlik sağlıyor. Çıkabilen, yapışmaz ve kolay temizlenebilen pişirme haznesiyle, zorlu kirleri çıkarma derdine son veriyor.

Teknoloji, şıklık ve kullanım kolaylığını güvenlik ile birleştiren Mehtap Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici Defne’ye, tüm Mehtap satış noktalarından ve Mehtap on-line satış mağazası www.mepos.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.

Fiyatı: Mehtap Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici: 379 TL

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[22001]: String data, right truncated: 1406 Data too long for column 'search_key' at row 1
You can find the error back in the log.