Demirdöküm`den Yaza Özel Kampanya

Tarihler: 18 Ağustos 2008 Pazartesi ~ 18 Ağustos 2008 Pazartesi

Firma: DemirDöküm

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 18, 2008 ~ Ağu 18, 2008
DEMİRDÖKÜM’DEN YAZA ÖZEL KAMPANYA
DemirDöküm, A Serisi Klimalarda Worldcard’a özel +6 taksit avantajı ile peşin fiyatına 12 taksit veya 3 ay taksit erteleyerek peşin fiyatına 6 taksit imkânı sunuyor.

Yeni tesisiyle sektörün önemli klima oyuncuları arasında yer alan DemirDöküm, 2008 yılı için 400.000 adet olan fabrika kapasitesini gelecek yıl 1 milyon adete çıkarmayı hedefliyor. Bölgede yaklaşık 250 kişiye istihdam yaratan yeni tesis 4 bin metrekare alana kurulu. Bu yatırımla, Türkiye ısıtma sektörünün lideri olan DemirDöküm, klima alanında güçlü marka imajı ve güçlü yetkili satıcı-servis ağı ile sektörünün en önemli oyuncularından biri haline geliyor.
DemirDöküm, klima üretim gamında diğer firmalardan farklı olarak, sadece A sınıfı duvar tipi split klimaları bulunduruyor ve A sınıfı ürünü standart üretim haline getiriyor.
Değişen konfor ihtiyacı ve müşteri beklentilerini göz önünde bulunduran DemirDöküm, duvar tipi split klimadaki geniş ürün gamına ek olarak, salon, yer-tavan, kaset, gizli tavan tipi ve kanallı split klimalarla müşterilerine hizmet sunuyor.
DemirDöküm, tüketici beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek için geniş ürün gamıyla, yurt genelinde 246 Yetkili Satıcı, 2.046 Satış Noktası ve 338 Yetkili Servis ile tüm klimalara 3 yıl garanti veriyor.

DemirDöküm A Serisi duvar tipi split klimalar:
Soğutma ve ısıtma kapasitesi 9.000 Btu/h – 24.000 Btu/h aralığında olmak üzere 4 ayrı modelde üretilen bu klimalar, gerek soğutma gerekse ısıtma konumunda A enerji performansı ile çalışır. Böylece, ortam havası etkili bir şekilde iklimlendirilirken enerji sarfiyatı minimumda kalır.
A Serisi duvar tipi split klimalar “Jet Cool” özelliği sayesinde ortam sıcaklığının kısa bir sürede istenilen konfor şartlarına ulaşmasını sağlar.
Cold Catalytic Filtre sayesinde kötü kokular önlenerek ortamda temiz ve ferah bir hava sağlanır.
Yüksek Nem Alma Kapasitesi ise özellikle nemin rahatsız edici derecede yüksek olduğu durumlarda ortamdan nem alarak kullanıcıya büyük konfor sağlar.
LCD Ekran sayesinde, sıcaklık ayarları, program saati ve arıza kodları gibi çalışma konumu göstergeleri yeni tasarım ekran üzerinde dijital olarak izlenebilir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT