Doktor Kontrolünde Sağlıklı Bir Beslenme İçin Artık Bir Tık Yetiyor!

Tarihler: 06 Haziran 2011 Pazartesi ~ 06 Temmuz 2011 Çarşamba

Firma: www.diyetyemegi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 6, 2011 ~ Tem 6, 2011

Dr. Murat Topoğlu ve Dr. Ümit Aktaş’ın öncülüğünde kurulan ve Türkiye’de bir çığır açan diyetyemegi.com, dünyaca ünlü sous-vide pişirme tekniği ile üyelerine düşük kalorili olduğu kadar yüksek lezzetli diyet menüler sunacak.

Diyet Menüleri Sous-Vide Tekniği ile Hazırlanıyor

Besinler, havası alınmış özel vakumlu kapların içinde düşük ısıda ve minimum yağ kullanarak uzun sürede pişiriliyor. Pişirme esnasında besinlerde minimum su kaybı meydana geliyor ve böylece besin değerini kaybetmeyen son derece sağlıklı yemekler hazırlanıyor. Hazırlanan yemekler hava almayan, akıntı yapmayan vakumlu kaplarda paketleniyor, pastörize ediliyor, böylece her türlü zararlı mikroorganizma yemeklerden uzaklaştırılıyor ve yemekler uzun süre dayanıklı hale geliyor. Bu sayede, diyet yapanlara taze bir şekilde ulaştırılıyor.

www.diyetyemegi.com ‘la Kişiye Özel Sağlıklı Besinler Kapınıza Kadar Geliyor

diyetyemegi.com, oldukça basit ve anlaşılır bir sistemle müşterilerine hizmet veriyor. Siteye giriş yapan ve ardından üye olan kullanıcılar, yemek planları sayfasında diledikleri paket alternatifini seçip sipariş adımına geçiyorlar. Bu adımda ödeme işlemleri gerçekleştiriliyor ve sipariş diyetyemegi.com sistemine aktarılıyor. Sipariş edilen paket en kısa zamanda sipariş sahibine iletiliyor.

Sunduğu sağlıklı, lezzetli, düşük kalorili ve pratik ürün yelpazesinin yanı sıra, diyetyemegi.com, bir avantajıyla daha dikkat çekiyor. Yemek planları uzman doktor ve diyetisyenler tarafından hazırlanıyor ve denetleniyor. Aynı zamanda doktor kontrolü de sağlandığından kişi iki hizmeti bir arada alıyor.

Yemek paketi siparişi veren kullanıcı, bir form doldurarak tüm sağlık bilgilerini ve yemek tercihlerini diyetyemegi.com ile paylaşıyor ve diyetyemegi.com diyetisyenleri bu bilgiler ışığında kullanıcının günlük öğünlerini hazırlıyor. İşte bu sayede diyetyemegi.com paketleri kişiye özel olarak oluşturuluyor.

Paketi eline ulaşan müşteriler, kendilerine birlikte gönderilen programı doğru bir şekilde uyguladıkları takdirde yavaş yavaş kilo kaybetmeye başlıyor ve diyetyemegi.com ürünlerini doktor kontrolünde, düzenli bir şekilde kullanarak arzuladıkları kiloya kavuşuyor.

“Düşük kalori, yüksek lezzet!” sloganıyla hareket eden diyetyemegi.com’un önümüzdeki günlerde sağlıklı ve düşük kalorili diyet yemeklerini daha geniş bir kitleye ulaştırması planlanıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT