Facebook da Efelendi!

Tarihler: 24 Aralık 2007 Pazartesi ~ 31 Aralık 2007 Pazartesi

Firma: Efe Rakı

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 24, 2007 ~ Ara 31, 2007
FACEBOOK’ DA EFE’LENDİ!
Tüm dünyada milyonlarca insanı rüzgarına katan sosyal network sitesi Facebook’da Efe Rakı emoticonları ile Efe’lendi.

Efe Rakı’nın internet dünyasına kazandırdığı aşk, kızgınlık, mutluluk gibi duyguları ifade eden ve çok sevilen Efe Rakı emoticonları şimdi de Facebook’da. ‘Efelenenler’ uygulamasında (application); Noel babadan, öfkeliye, romantikten, sihirbaza kadar her durum ve herkes için uygun bir emoticon var. Türkler tarafından yazılmış ve facebook’a uyarlanmış flashlı çalışmalar arasında popülerliği en yüksek uygulamalardan olan bu çalışmayı kendi özel sayfanıza indirerek arkadaşlarınızla Efe’lenmeye devam edebilirsiniz.

İnternetin son zamanlarda gündemde olan en popüler sosyal network sitesi Facebook www.facebook.com; Harvard Üniversitesi’nde eğitim alan bir öğrenci tarafından, okul içi iletişimi sağlamak amacıyla kuruldu ve kısa zamanda tüm dünyaya yayıldı. Ülkemizde ve dünyada tüm sohbetlerin ortak konusu haline gelen internet sitesinin, 1 milyondan fazla kayıtlı Türk kullanıcısı var.

Facebook da Efelendi!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT