Flametronic Özellikli Gazlı Ocağı İle Güvenlik Standartlarında

Tarihler: 29 Mart 2012 Perşembe ~ 29 Mayıs 2012 Salı

Firma: Siemens

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 29, 2012 ~ May 29, 2012

Siemens Ev Aletleri, ER726RF90E kendinden kumandalı gazlı cam seramik ankastre ocağında bulunan “flameTronic” özelliği ile güvenlik standartlarında çıtayı yükseltiyor. “flameTronic”te, ocak gözü istem dışı sönse dahi otomatik olarak yeniden alev alıyor. Siemens ER726RF90E tek düğme ile iç ve dış halkası ayrı ayrı kontrol edilebilir Wok ocak gözü ve tüm ocak gözlerinde tek elle ateşleme sistemi ile kullanım kolaylığı ve konfor sunuyor.

Ankastrede dünyanın en geniş ürün gamına sahip olan Siemens, sunduğu üstün ürün fonksiyonları ve seçeneklerle mutfaklardaki konfor standardını yükseltiyor. Siemens Ev Aletleri’nin sunduğu Siemens ER726RF90E kendinden kumandalı gazlı cam seramik ankastre gazlı ocağı, beş gözüyle geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Ocak bir Wok, bir kuvvetli, iki normal ve ekonomik olmak üzere toplam 5 ocak gözü sayesinde, yemeklerin farklı pişirme şekillerine göre tam kıvamında hazırlanmasına olanak tanıyor.

Siemens ER726RF90E ocakta “flameTronic” ile güvenlik en üst düzeye çıkıyor. flameTronic teknolojisi sayesinde ocak gözü, istem dışı sönse dahi otomatik olarak yeniden alev alıyor. Ayrıca yine dokunmatik (sensör) çocuk emniyet tuşuna dört saniye basılarak ocak gözleri çalışmaz hale getirilebiliyor. Açık unutulma ihtimaline karşı da ocak, altı saat sonra emniyet için otomatik olarak kendi kendine kapanıyor.

Siemens ER726RF90E ocakta, “artık ısı göstergesi” özelliği ile her ocak gözü için ayrı ayrı düşünülmüş olan atıl ısı göstergesi bulunuyor. Böylelikle hangi ocak gözünün halen sıcak olduğunu anlaşılabiliyor ve istenirse bu sıcaklık ısıtma ya da sıcak tutma gibi işlemler için kullanılabiliyor.

Tek tuş, “mainSwitch” özelliği ile bütün ocak gözleri tek tuşla söndürülebiliyor ya da açılabiliyor. Sebzelerin vitamin değerlerini düşürmeden yoğun ateşte pişirmeye yarayan çift halkalı iç ve dış ocak gözü ayarlanabilir, çift kontrollü wok ocak gözü, Siemens ER726RF90E ocağın konforunu artırıyor.

Siemens ER726RF90E ocakta ayrıca dökme demir ocak ızgarası bulunuyor.

Siemens Çağrı Merkezi: 444 66 88

www.siemens-home.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT