Forum İstanbul’da Hediyeler Havada Uçuşuyor!

Tarihler: 10 Aralık 2010 Cuma ~ 10 Ocak 2011 Pazartesi

Firma: Forum İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 10, 2010 ~ Oca 10, 2011

Yeni yıl alışverişleri tüm hızıyla sürerken Forum İstanbul’a gelen müşteriler eğlenceli yeni yıl kampanyasıyla hediye fırtınasına kapılıyorlar. 10 Ocak 2011’e kadar devam edecek kampanyada, alışveriş merkezinden her 100 TL’lik alışveriş yapanlar hediye kabinine girerek havada uçuşan hediyelerden yakaladığına sahip oluyor.

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nin yılbaşı için düzenlediği hediye fırtınası devam ediyor. 10 Aralık’ta başlayan binlerce hediyenin verildiği kampanya 10 Ocak 2011 tarihine kadar sürecek. Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışveriş için müşteriler bir katılım hakkı kazanıyor ve katılan her müşteri mutlaka bir hediye kazanıyor.

Başvuru noktasında, müşteriler gözleri kapalı şekilde şeffaf bir hediye kabinine girerek içeride hava akımıyla uçuşan ve üzerinde hediye adlarının yazılı olduğu kartlardan kapmak için yarışıyorlar.

Eğlenceli mekanizması ile müşterilerin büyük ilgisini çeken ve başvuru noktasında kuyrukların tükenmediği kampanyada, katılımcılar sinema biletinden mağaza hediye çeklerine; Turkuazoo ve Magic Ice giriş biletlerinden bedava konuşma dakikalarına kadar çok çeşitli hediyelere anında sahip oluyorlar.

Forum İstanbul’da Hediyeler Havada Uçuşuyor!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT