Gliss Ultimate Repair Yıpranmış Saçlara Hayat Veriyor

Tarihler: 24 Nisan 2012 Salı ~ 24 Haziran 2012 Pazar

Firma: Gliss

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Nis 24, 2012 ~ Haz 24, 2012

Gliss Ultimate Repair, 3 Kat Sıvılaştırılmış Keratin İçeren Benzersiz Formülüyle, Yıpranmış Saçlara Hayat Veriyor

Yenilikçi anlayışıyla her zaman benzersiz ürünler sunan saç bakım uzmanı Schwarzkopf’un laboratuvarlarında geliştirilen Gliss Ultimate Repair serisi, üç kat sıvılaştırılmış keratin içeren üstün formülüyle fark yaratıyor. Şampuan, saç kremi, çift fazlı onarım - parlaklık bakım spreyi ve saç bakım maskesinden oluşan ürün serisi, çok yıpranmış, kuru ve ekstra hasarlı saçları ilk uygulamadan itibaren onararak, hayat veriyor. Gliss Ultimate Repair ile saçlar eski sağlıklı günlerine dönüyor.

Saç bakımının öncü markası Gliss‘in en son ürünü Ultimate Repair serisi, çok yıpranmış ve hasarlı saçları mükemmel şekilde onarıyor. Gliss Ultimate Repair, “üç kat sıvılaştırılmış keratin“ içeren benzersiz formülüyle, saçları hak ettiği ışıltıya kavuşturuyor. Saç bakımında ulaşılan yüksek seviyeyi yansıtan Gliss Ultimate Repair serisinde, ‘şampuan‘,‘saç kremi‘,‘çift fazlı onarım - parlaklık bakım spreyi‘ ve ‘saç bakım maskesi‘ yer alıyor. Profesyonel kaliteyi herkesin kullanımına sunan Gliss Ultimate Repair, üstün onarım teknolojisiyle canlı ve sağlıklı görünümü mümkün kılıyor.

Her uygulamada gözle görülür profesyonel etki

Gliss Ultimate Repair serisi, her uygulamada saçlara profesyonel bir bakım ve onarım sağlıyor. Yüksek ısılı saç şekillendiriciler ve kurutucular, yanlış boya uygulamaları, güneş ışınları ve deniz suyu gibi etkenler nedeniyle hasar gören saçlar, Gliss Ultimate Repair ürünleriyle gözle görünür ve yüzde 100’e varan oranda onarılıyor. Saç telindeki çatlakları dolduran güçlü formül, saça canlılılk ve parlaklık veriyor.

Özdeş saç maddeleri kullanılıyor

Özdeş saç maddeleri kullanılan Gliss Ultimate Repair serisi, saç uçlarına özel bakım uygulayarak kırık saç oluşumunu önlüyor. Böylece saç kırılması yüzde 95’e varan oranlarda azalıyor. Gliss Ultimate Repair serisinde yer alan keratin, saça kökünden uca kadar daha hızlı ve kolay nüfuz ederek güçlü bir etki yaratıyor ve kolay taranma imkânı sağlıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

bsiklet gönderin
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT