Google Analytics Yenilendi

Tarihler: 01 Aralık 2008 Pazartesi ~ 03 Aralık 2008 Çarşamba

Firma: Google Analytics

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 1, 2008 ~ Ara 3, 2008
Google Analytics Yenilendi
Ücretsiz performans analizi aracı Google Analytics yenilenerek profesyonel yazılımlarda bulunan bir çok özelliğe kavuştu.
Google Analytics`in Türkiye`deki çözüm ortağı SEM`in verdiği bilgiye göre son eklenen özellikler:
Programlama Arabirimi (API) Google Analytics`deki tüm verileri farklı uygulamalarda kullanmaya olanak tanıyor.
Adsense Entegrasyonu ile Google Adsense üyesi yayıncılar artık en çok geliri, hangi trafik kaynaklarından ve sayfalarından elde ettiklerini görebiliyorlar.
Gelişmiş Segmentasyon elmalar ile armutları birbirinden kolayca ayırmanızı sağlayarak farklı hedef kitlelerin web sitesindeki hareketlerini izlenebiliyor.
Özel Raporlar ile ihtiyaçlarınıza özel, sadece istediğiniz detayları içeren raporlar "sürükle - bırak" kolaylığı ile dakikalar içerisinde hazırlanıyor.
Hareketli Grafikler farklı değişkenleri, zaman ekseninde oynatmanızı ve birbirlerine olan etkilerini kolayca görmenize olanak tanıyor.

Bu yeniliklerle ile Google, ücretli site performans analizi araçlarının tüm kapsamını ve esnekliğini Google Analytics`in kolay kullanım ve erişebilirliliği ile birleştirerek dünya çapındaki web sitesi sahiplerinin ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmelerini sağlamak için ciddi bir adım atmış oldu.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT