Hediyelik Sanat

Tarihler: 15 Aralık 2008 Pazartesi ~ 20 Aralık 2008 Cumartesi

Firma: Tales on Wood

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 15, 2008 ~ Ara 20, 2008
Hediyelik Sanat “Tales on Wood” Türkiye’de

Yakın dönemde Avusturya’nın en ünlü futbol takımı Rapid Wien’in 100. yıl hediyesi olarak seçkin üyelerine gönderdiği ve 100 yıllık geçmişe sahip bir ağacın kesitinde kendi tarihi yolculuklarını anlattıkları hediyelik sanat Tales on Wood artık Türkiye’de…

Dünyada son dönemlerin en prestijli lüks hediyesi olarak görülen Avusturyalı “Tales on Wood”, ilk kez Türkiye’de. Rapid Wien’nin de içinde bulunduğu pek çok büyük firmanın kurumsal hediye olarak tercih ettiği ve pek çok ünlü ismin de şahsi hediyeleri arasına da giren Tales on Wood, Türkiye’de ilk kez Milyonerler Fuarı’nda görücüye çıktı.

Tales on Wood, bir ağaç diliminin yıl halkaları ile oluşturulan kronolojik tarihe ve kişiye özel hikâyeye sahip lüks ve prestijli bir hediye seçeneği. 200- 250 yıllık ağaçlar üzerinde hikâyeleri birleştiren bu zaman panosu, anıların yeniden yaşanmasını ve hep hatırda kalmasını sağlıyor. Viyana Üniversitesi tarafından onaylanan ve sertifikaları verilen her eserin menşeini, yaşını ve yıllık halka sırasını görmek mümkün… Aile veya şirket tarihinin yanı sıra şahsi ‘concept art’ eseri olarak da sipariş verilebilen yüzyıllık sanat eserleri ‘Tales on Wood’ dünyada lüks hediye kavramına da farklı bir bakış açısı getirdi.

Doğanın yarattığı tarih üretim sürecinde özenli el işçiliği ile kişiye özel kusursuz sanat eseri haline getirilen ‘Tales on Wood’ zaman panoları, büyülü dünyaları keşfetmesi ve geçmiş zamanları canlandırması nedeniyle özellikle tercih ediliyor. Türkiye’de de yoğun ilgi göreceğine inanılan, Amerika’da da “conversation piece” tarzı ürün olarak bilinen ‘Tales on Wood’un fiyatı ise seçilen ağacın yaşı ve özel tasarıma gere değişiklik gösteriyor. 2.500 Euro’dan 15.000 Euro’ya kadar farklı fiyat aralıklarında satılıyor.
www.talesonwood.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT