Hp Dünyanın İlk Web Bağlantılı Yazıcısı İle Baskı Dünyasında Çığır Açıyor

Tarihler: 23 Haziran 2009 Salı ~ 23 Temmuz 2009 Perşembe

Firma: Hp

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 23, 2009 ~ Tem 23, 2009
Hp Dünyanın İlk Web Bağlantılı Yazıcısı İle Baskı Dünyasında Çığır Açıyor
HP, Web’in gücünü doğrudan yazıcıya taşıyıp, HP TouchSmart teknolojisi ile birleştirerek, PC’ye gerek kalmadan popüler Web içeriğine dokunmatik ekran aracılığıyla hızlı ve kolay bir biçimde erişilmesini sağlıyor.

HP, dünyanın ilk web bağlantılı ev yazıcısı olan TouchSmart Web özellikli HP Photosmart Premium’un tanıtımını gerçekleştirdi. TouchSmart Web özelliğine sahip HP Photosmart Premium, HP baskı uygulamalarını içeren yepyeni bir web tabanlı baskı platformu sunuyor. İnternet’e bağlanan diğer cihazlar gibi, geniş TouchSmart panelinden görüntülenebilen bu uygulamalar da, kullanıcıların anında eğlence veya bilgi alma amaçlı kişisel içeriklere bağlanmasına olanak tanıyor. Yazıcıya önceden yüklenmiş uygulamaların yanı sıra, tüm kullanıcılar ilgi ve ihtiyaçlarına uygun olan yeni uygulamaları indirebiliyorlar. Kullanıcılar tek bir dokunuşla popüler web noktalarına göz atıp, görüntüleyebiliyor, seçtikleri yazdırma uygulamasına dokunarak, istedikleri içeriği okunması kolay bir formatta özelleştirip yazdırabilecekleri bir web sayfasına bağlanabiliyorlar.

Bu yeni isteğe bağlı içeriğin öncüleri olarak, Google, USA Today, Fandango, Coupons Inc., DreamWorks Animation, Nickelodeon, Web Sudoku ve Weather News Inc. dünyadaki ilk baskı uygulamaları ortakları olacaklar. Bu uygulamalar sayesinde kişiler, kendilerine özel günlük haberlere, haritalara, kuponlara, boyama sayfalarına, sinema biletlerine, yemek tariflerine, kişisel takvimlere ve çok daha fazlasına, sadece bir dokunuşla ücretsiz erişim sağlayabilecekler. Kullanıcılar bunların yanı sıra projelerine HP Creative Studio’dan erişebilecek ve 2009’un sonlarından itibaren kendi baskı uygulamalarını yaratabilecek ve paylaşabilecekler.

HP Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Arzu İlhan Babaoğlu “25 yıl önce tüketicilerin kullanımına yönelik baskıyı yarattık ve bugün içeriklerdeki patlamadan faydalanarak, dokunmatik ekranlı ve Web üzerinden çalışan yepyeni bir baskı platformu ile bu kategoriyi yeniden yaratıyoruz” diyor. Kişilerin bir dokunuşla veren bu ürünün Türkiye için önemine değinen Babaoğlu, bu ürün sayesinde gelecekte insanların yazdırma şekillerinde gerçekleşecek çok önemli bir değişim başlatıyoruz. ” şeklinde konuştu.

Touchsmart Web Özellikli HP Photosmart Premıum İle Tüm Dünya Parmaklarınızın Ucunda
TouchSmart Web özellikli HP Photosmart Premium, piyasanın en büyüğü olan ve diğer hiçbir hepsi bir arada mürekkepli yazıcıda bulunmayan, ekstra geniş 4,33 inçlik dokunmatik bir LCD ekrana sahip. Yazıcı, yazdırma, faks, fotokopi ve tarama fonksiyonlarına sahip çok amaçlı baskı çözümleri ile lazer baskı kalitesinde metin çıktıları ve laboratuar kalitesinde fotoğraf baskıları gibi ev halkına özgü çok yönlü işlerde mükemmel sonuç veriyor. Hem kablolu hem kablosuz bağlantı seçenekleri ile özgürlük sağlarken, HP iPrint Photo aracılığıyla Wi-Fi özellikli PC’lerden, Bluetooth özellikli cihazlardan, iPhone™ ve iPod touch™’lardan doğrudan yazdırma esnekliği sunuyor.
ENERGY STAR® nitelikli hepsi bir arada cihaz, otomatik çift yönlü baskı özelliği ile kullanıcıların kağıt tasarrufu yapmalarını sağlarken, geri dönüştürülebilir plastikten yapılan yaratıcı, çok kullanımlık çantası ile ambalaj atıklarını da azaltıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT