HP İş Dünyasında Başarı İçin Renkli Çözümler Sunuyor

Tarihler: 11 Ağustos 2009 Salı ~ 11 Eylül 2009 Cuma

Firma: HP

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 11, 2009 ~ Eyl 11, 2009
HP İş Dünyasında Başarı İçin Renkli Çözümler Sunuyor
HP, renklerin iş dünyasındaki etkilerine dair yaptığı araştırmada rengin ticari faydaları konusunda önemli sonuçlar elde etti. Yapılan araştırmaya göre çalışanlar renkli e- postaları ve dokümanları siyah beyazlara oranla yüzde 55 daha fazla kullanırken, bu dokümanların içeriğini yine aynı oranda daha uzun süre akılda tutabiliyor. Renk kullanımı marka tanınırlığını yüzde 80’e kadar artırırken, renkli basılan faturaların erken ödenme oranı siyah beyaz faturalara göre yüzde 30 daha fazla.

Renkli yazıcıların benimsenmesi geçen 10 yıl boyunca Avrupa`daki işletmelerde gözle görülür bir büyümeye sahne oluyor. Renkli baskı cihazlarının hızla azalan satın alım fiyatları ve renkli yazıcı özellikleri konusunda artan tüketici bilinci ile birlikte şirketler, renkli baskıların bir işletmeye kazandırdığı avantajları fark etmeye başladı. IDC araştırmasına göre renk, profesyonel bir görünüm kazandırdığı ve iş dokümanlarının anlaşılması ve açıklığını geliştirdiğini için de tercih ediliyor. Kobilerin ihtiyaçlarına yönelik yeni renkli yazıcı modellerinin geliştirilmesi, iyi baskı hızı, kalitesi ve baskı tutarlılığı sunan uygun fiyatlı ürünler de tercihlerde büyük rol oynuyor.

İş dünyasında renkli dokümanlarla çalışmak kaçınılmaz olarak görülüyor. Dünyanın önde gelen global onanım, yazılım ve IT hizmetleri sağlayıcılarından HP, iş ve tüketici baskı teknolojileri için standartların belirlenmesine büyük rol oynayarak iş dünyasının tercihlerini şekillendiriyor. Geliştirdiği yeni nesil renkli baskı cihazları sayesinde profesyonel kaliteli dokümanlar için uygun fiyatlı çözümler sağlamayı, düşük işletme maliyetlerini ve çevre dostu yaklaşımı ile ön plana çıkıyor. Sektörün en geniş baskı ve görüntüleme araçlarını ürün gamında bulunduran HP, faaliyetlerinde renklerden en üst düzeyde yararlanmalarına yardımcı olmak için KOBİ’lere üstün özellikli ürünler sunuyor. Bu ürünlerin özellikleri arasında stok bilgisi, imaj kütüphanesi, tanıtım kitleri, baskı ön izleme yazılımı gibi birçok özellik bulunuyor;

- HP, iş kimliği kitleri, görüntü kütüphanesi, baskı ön izleme yazılımı ve "Nasıl Yapılır?" kılavuz ve araçlarından oluşan bir seri de dahil olmak üzere her türlü web tabanlı araç ve kaynağı sunuyor.

- HP Akıllı Şablon Baskısı, yazıcı belleğinde saklanan hazır şablonları kullanarak, bireysel şirket teminatları, antetleri, faturaları ve daha fazlasını oluşturmasına imkan tanıyor.

- Tutarlı kalite – crisp metinli ve canlı renkli grafikli profesyonel görünümlü dokümanlardan canlı fotoğraflar ve diğer görüntülere kadar, HP yazıcıları ve yazıcı kartuşları, her sayfada tutarlı baskı kalitesi sunuyor.

- HP’nin hem lazer hem de mürekkep bazlı ürünler sunması, işletmelerin portföyünü özel ihtiyaçlarına göre yönlendirebileceği anlamına geliyor. Örneğin HP OfficeJet Pro, benzer lazer yazıcılara göre sayfa başına yüzde 50’ye kadar daha düşük maliyetle profesyonel kaliteli renkli dokümanlar hazırlayabiliyor.

- HP Easy Printer Care yazılımı, kobilerin tek bir yerden tedarikleri yönetmesini, renk kullanımını kontrol etmesini, yazıcı kullanımını izlemesini ve bilinen sorunları tespit edip gidermesini sağlamaktadır. Ayrıca 15 yazıcıya kadar olan bir ağın – herhangi bir IT uzmanına gerek olmaksızın - kolay bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır.

- HP SureSupply ile kobiler büyük miktarda toner veya mürekkep kartuşu stok etme ihtiyacından kurtulmakta ve bir daha tedarik eksikliği sıkıntısı çekmemektedir. HP SureSupply toner ve mürekkep düzeylerini izlemekte, tedarikler azaldığında uyarı vermekte ve sipariş verilebilecek online tedarikçiler arasından otomatik olarak seçim yapılabilmesine imkan tanımaktadır.

- HP Orijinal Tedariklerinin kullanılması da SMB’ler için ekonomik faydalar sağlamaktadır. Yakın zamanda yapılan araştırmalar, Orijinal HP İnkjet kartuşlarının, benzer kartuşlara göre yüzde 34 daha fazla sayfa ve baskı verdiğini ve dolum yerlerinde doldurulan kartuşlara göre yüzde 69 daha fazla sayfa ürettiğini göstermektedir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT