HP Teknoloji Tırı İstanbul Teknik Üniversitesi’ne Geliyor

Tarihler: 14 Nisan 2011 Perşembe ~ 15 Nisan 2011 Cuma

Firma: İstanbul Teknik Üniversitesi

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 14, 2011 ~ Nis 15, 2011

HP’nin Intel ve Microsoft’un katkılarıyla eğitim teknolojilerinin tanıtımı için özel olarak tasarladığı “Teknoloji Tırı”, Fransa, İngiltere, ispanya, Belçika, Hollanda, İtalya ülkelerinden sonra Türkiye’ye geliyor. Tır, 14-15 Nisan 2011 tarihlerinde, İstanbul Teknik Üniversitesi Ayağaza Kampüsü’nde, ücretsiz olarak katılımcıların ziyaretine açılacak.

HP’nin, en yeni teknolojiyi, son donanımla birleştirdiği Teknoloji Tır’ı Türkiye’ye geliyor. HP, Intel ve Microsof’un katkılarıyla eğitim teknolojilerini tanıtmak üzere özel olarak tasarlanan ‘Teknoloji Tırı’; Fransa, İngiltere, ispanya, Belçika, Hollanda, İtalya’dan sonra, 14- 15 Nisan 2011 tarihlerinde, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde, teknoloji meraklılarıyla buluşacak. HP’nin, Microsoft’un ve Intel’in demo ürünlerini sergileyeceği ‘Üniversite Teknoloji Günleri’ kapsamında, kariyer sohbetlerinden, ödüllü yarışmalara; mühendislik uygulamalarından, teknoloji seminerlerine kadar ziyaretçiler tüm aktivitelere ücretsiz olarak katılabilecek.

Teknoloji Tır’ı Türkiye’de

HP’nin koordinasyonu, Intel ve Microsoft’un katkıları ile dünyada 6 ülkeyi ve birçok farklı üniversiteyi dolaşan tırın yeni durağı Türkiye olacak. Bilişim sektörüne 20 yıldır hizmet veren HP tarafından, İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü’nde, 14- 15 Nisan 2011 tarihlerinde, gerçekleşecek ‘Üniversite Teknoloji Günleri’ günleri kapsamında, gerçekleşecek uygulamalardan herkes ücretsiz olarak faydalanabilecek.

“Üniversite Teknoloji Günleri” kapsamında; eğitim teknolojileri, mühendislik ve CAD/CAE uygulamaları, eğlence ve oyun teknolojileri, teknoloji seminerleri ve kariyer günleri etkinlikleri ziyaretçilerle buluşacak.

Eğitim Teknolojileri etkinliği bünyesinde, HP, Intel ve Microsoft’un eğitim teknolojilerinin tanıtımı için özel olarak tasarladığı “Teknoloji Tırı” uzman personel tarafından, katılımcılara sergilenen teknolojilerin tanıtımı yapılacak ve çeşitli demolar sergileyecek.

Mühendislik ve CAD/CAE Uygulamaları ile mühendislik ve CAD/CAE uygulamalarına yönelik ürün ve teknolojilerin tanıtımı ve demoları yine aynı tır bünyesinde gerçekleştirilecek.

Eğlence ve Oyun Teknolojileri kapsamında, özellikle öğrencilere yönelik olarak eğlence ve oyun teknolojileri konusunda tanıtımlar, eğlenceli etkinlikler ve yarışmalar düzenlenecek.

Teknoloji Seminerleri ile “Teknoloji Tırı” konsepti altında tanıtımı yapılan eğitim, mühendislik, CAD/CAE, eğlence ve oyun teknolojileri üzerine HP, Intel ve Microsoft uzmanları tarafından çeşitli seminerler düzenlenecek.

Kariyer Günlerinde bünyesinde, HP, Intel ve Microsoft firmalarının insan kaynakları bölümleri kariyer günleri kapsamında çeşitli etkinlikler organize edecek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT