İlk Çıplak Ayak Antrenman Ayakkabısı: Adipure Trainer

Tarihler: 01 Mart 2012 Perşembe ~ 01 Mayıs 2012 Salı

Firma: Adidas

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 1, 2012 ~ May 1, 2012

adidas, varlığının bile farkında olunmayan kasları çalıştırmak ve güçlendirmek için ilk çıplak ayak görünümlü antrenman ayakkabısı adiPure Trainer’ı tasarladı. Vücudun doğal işleyişine uyum sağlayarak, hareket özgürlüğü imkanı sunan adidas adiPure Trainer, kasları harekete geçirerek güçlendiriyor ve denge sağlıyor.

1920 yılından bu yana dünya spor endüstrisinin her dalına destek veren, sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen adidas, spor salonlarında yapılan antrenmanlara özel olarak geliştirdiği adiPure Trainer antrenman ayakkabısını sporseverlerin beğenisine sunuyor. Hareketleri destekleyen, dengeyi ve gücü artıran adidas adiPure Trainer, spor yapanların kullanması için tasarlanmış ilk çıplak ayak antrenman ayakkabısı olma özelliği taşıyor. adidas adiPure Trainer, birbirinden bağımsız parmak bölümleri ve 64 mm’lik alçak bir yapıyı içeren tasarımıyla antrenman sırasında en uygun hız, denge ve kıvraklığa erişmek için ayağın zemine yakın olmasına imkan veriyor.

Vücudun doğal anatomisine uygun doğal yapı
adidas adiPure Trainer, vücudun doğal işleyişi ve anatomisine uyum sağlayarak, doğal hareketi destekliyor. Çıplak ayak tasarımı, cildi koruyan ve dayanıklılık sağlayan doğal bir ayakkabı hissi yakalayarak, ayağın anatomisiyle birebir örtüşüyor. Birbirinden bağımsız ayak parmağı bölümleri, parmakların rahatlıkla açılmasını ve esnemesini sağlıyor. Bu özel ve son derece doğal yapı sayesinde de güç ve dengenin sağlanmasına yardımcı olarak ayağın, herhangi bir kısıtlama olmaksızın hareket etmesine olanak tanıyor.

Varlığının farkında bile olunmayan tüm kasları çalıştırır
adidas adiPure Trainer, antrenman sırasında, varlığının bile farkında olunmayan kasları çalıştırıp, güçlendiriyor. Ayak parmağından başlayarak, ayak, ayak bileği ve baldırlara kadar olan kasları muntazam bir sistemle çalıştırıyor. Kas yaralanmalarını en aza indirmeye yardımcı olacak şekilde kasları güçlendiriyor, denge sağlıyor ve dokunma hassasiyeti oluşturuyor.

İhtiyacınız olan konfor ve korumayı aynı anda sağlıyor
Geliştirme ve tasarım sürecinde, sporcu ve eğitmenler tarafından test edilen adidas adiPure Trainer, minimalist yapısı ile antrenman esnasında gerek duyulan konfor ve korumayı aynı anda sağlıyor. Çorap benzeri esneklik sahibi yüzeyi, ayağı tam anlamıyla sararak, adeta ikinci bir deri hissi yaratıyor. EVA orta taban, aerodinamik bir tampon katmanı sağlayarak, ayağın herhangi bir darbe veya baskı nedeniyle morarmasını önlüyor..

Antimikrobiyal koruma ve nem kontrolü
Ayakkabının yan yüzeyleri ayağı en iyi şekilde sararak, özellikle yoga ve pilates egzersizleri için gerekli olan yer temelli pozisyon ve duruşlarda, denge ve çekiş gücü sağlıyor. Kayar, katlanır topuk tasarımı,ayakkabının kolay giyilebilmesini sağlıyor. Ortholite çorap astarı, antimikrobiyal koruma ve nem kontrolü sunuyor.

Vücudun doğal işleyişine uyum sağlayarak, hareket özgürlüğü imkanı sunan adidas adiPure Trainer, 192 TL’lik satış fiyatıyla Mart ayı itibariyle adidas mağazaları ve adidas yetkili satıcılarında sporseverlerin beğenisine sunuluyor.

İlk Çıplak Ayak Antrenman Ayakkabısı: Adipure Trainer

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT