İnci Deri Modayı Belirliyor...

Tarihler: 17 Eylül 2007 Pazartesi ~ 21 Eylül 2007 Cuma

Firma: İnci

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 17, 2007 ~ Eyl 21, 2007
BU SEZON AYAKKABIDA RUGAN KRALLIĞINI İLAN EDİYOR, BİRBİRİNDEN ŞIK TASARIMLARIYLA, İNCİ DERİ MODAYI BELİRLİYOR…

Sonbahar-kış sezonunda rugan, koleksiyonların “olmazsa olmaz”ı… Kendinizi, gündüzleri de rugan giymeye alıştırın! Rugan hep bir fantezi olarak algılanmıştır. Bu yargı artık değişiyor. Bu sezon gündüzleri de rugan ayakkabılar giyilecek.

Teknoloji çağının yansımaları, her alanda olduğu gibi ayakkabı modasında da kendisini gösteriyor. Ruganı bir fantezi olmaktan çıkarıp günlük yaşamın ortasına getiriyor. Bu gelişimden, değişik formlarıyla topuklar da etkilenip sezona uyum sağlıyor.

Rugan krallığını ilan ederken, renklerini de birlikte getiriyor: Gri, siyah, beyaz… Gri tartışmasız öne çıkıp ipi göğüslüyor bu yarışta, sezona damgasını vuruyor.

Dikişli-kapitoneli işler, vitrinlerin gözdesi olurken, babetler rengârenk şovlarını sürdürüyor.

Bu sezon tercihler genellikle parıltılara, parlaklıklara yönelecek. Bir yanıyla daha sofistike ve rugan ve parlaklıklar sayesinde daha sıra dışı bir sezon geliyor ayakkabı modasında. Örneğin, yalnızca bir şerit olarak değil, tamamı rugan olan çizmeler giymeye hazır mısınız? Hazırlansanız iyi olur…

Formlarda kısa, sivri burunları da göreceğiz ama yuvarlak çizgiler devam ederken, küt burunlar da marjinal olarak yeniden karşımıza çıkıyor.

Parıltılar, parlaklıklar dedik ya… Altından parlağı var mı? Altın varak kaplama gibi görüntüler de kimi aksesuarlarda süslü bir hava yaratacak…

Bu sezon da modanın ana hatlarını İnci Deri belirliyor… İnci’nin yeni modellerini dikkatle izlemenizi öneriyoruz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT