İnglot, Yeni Sezon Koleksiyonunu Sunar... Bakır Işıltılar

Tarihler: 27 Mart 2012 Salı ~ 27 Mayıs 2012 Pazar

Firma: İnglot

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 27, 2012 ~ May 27, 2012

Baharın gelmesi ile birlikte, bakır tonları, güneşin sarı pırıltısı ile birleşiyor. Bakır, zencefil ve altın tonlar yüzünüzde parlaklık ve ışıltı yaratıyor. Göz kamaştırıcı bakır tonları ruj, far ve eyeliner seçenekleri ile sunuluyor. Tek başına olduğu gibi eyelinerınız bakır farın üstüne de uygulanabiliyor.

Sezonun sıcak ve birbirinden parlak bakır renkleri, gözlere parlaklık vererek, kadınsı bir görünüm yaratıyor. Makyajınızla baharı getirmek istiyorsanız bakır tonlarını mutlaka denemelisiniz.

Inglot, 1500 renk seçeneği ve profesyonel makyaj ürünleri ile güneşin kendini göstermeye başlayacağı önümüzdeki günlerde yeni ürünleri ile makyajınıza canlılık katmaya devam edecek!

Twitter: @parkbravogroup
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Park-Bravo-Group/112821888746427

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.