Isıtmada plazma TV konforu ve estetiği ARDO ile evlere girdi

Tarihler: 09 Mart 2009 Pazartesi ~ 12 Mart 2009 Perşembe

Firma: ARDO

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 9, 2009 ~ Mar 12, 2009
Isıtmada plazma TV konforu ve estetiği ARDO ile evlere girdi
Isıtmada plazma TV konforu ve estetiği Ardo markası ile evlere girdi.

PestGo Elektronik Ar-Ge tarafından yüzde yüz yerli malzeme kullanılarak üretilen Infrared ısıtıcı Ardo, tavana ve duvara asıldığı için yer kaplamıyor. Ayakları olmadığı için gereksiz yer işgal etmediği gibi ortalıkta kablo çirkinliği de yaratmayan Ardo tam anlamı ile dekoratif bir görüntü sergiliyor.

Siyah ve gümüş çerçeve seçeneği ile mobilyalara uyum sağlayan Ardo, ürün yanında hediye verdiği termostatıyla ısının odada istenilen düzeyde sabitlenmesini sağlarken, bu özelliğiyle ısındıkça daha az elektrik harcanmasına neden oluyor. Odun, kömür ve gazlı ısıtma arçlarından yüzde 50 daha ekonomik ısıtan Ardo, diğer elektrikli ısıtıcılar gibi kapanır kapanmaz soğumuyor. Açtıktan 10 dakika sonra kapatsanız bile nanoteknoloji ile üretilmesi sayesinde 15-30 dakika daha ısıtmaya devam ediyor. Sadece kombi fiyatına ilave abonelik gerekmeden evlerde kaloriferden daha sağlıklı ısıtıyor. Üstelik her oda da ayrı ısı ayarı için ek masraf da gerekmiyor. Tüketici aylık, yıllık, senelik bakım ve servis giderlerinden kurtulurken, ısınmak için Ardo’yu 7 ay kış boyunca gece gündüz yakmak zorunda kalmıyor.Akşam eve geldikten beş on dakika sonra, istediği odada ısınma imkanı buluyor. Tüketici Isındığı kadar fatura öderken, duvarları ısıtmaya para ödemiyor. 3 santim mesafeden bile yakmayan, Ardo, 20 metrekarelik bir odayı (-) 10 derece soğukta bile 24 saat 3-5 YTL arasında bir paraya ısıtır.

466 ve 584 YTL’den satılan Ardo’ya ulaşmak için www.ardo.com.tr sitesine girmek veya 0212 438 18 00 nolu telefonu aramak yeterli.


istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT