Jotun Devrimi!

Tarihler: 25 Nisan 2011 Pazartesi ~ 25 Mayıs 2011 Çarşamba

Firma: Jotun Boya

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 25, 2011 ~ May 25, 2011

JOTUN DEVRİMİ!
JOTASHIELD EXTREME SİZİ KORUMAYA GELİYOR

Jotun Boya devrim niteliğinde bir ürünle karşımıza çıkıyor. Jotun’un icat ettiği yepyeni bir pigment teknolojisiyle üretilen ve ’Jotashield Extreme’’ adıyla piyasa sunulan bu süper dış cephe boyası hem mekanlarınızı, hem çevreyi ve de dünyamızı koruyor. Nasıl mı?

Sıradan boyalara göre 2 kat daha fazla ısı yansıtıcı özellik kazandırılan JOTASHIELD EXTREME binanızın dış cephesini koyu renklere boyatsanız bile iç ortamın normalden 5 derece daha serin olmasını sağlıyor. Isı yalıtımı ve dayanıklılık sağlayan Jotashield Extreme bulabileceğiniz en çevre dostu boya. Ultraviole ve infrared ışınlarını diğer boyalara göre iki kat daha fazla geri yansıtıyor . Bu sayede kışın evinizin ısısı dışarı çıkmıyor, yazın ise içerideki ısı yükselmiyor.

Sadece sizi değil, üzerinde yaşadığımız gezegeni de düşünen Jotun yöneticileri boya sektöründe her zaman öncü ve yenilikçi adımlarıyla tanınmaktan dolayı çok mutlu ve diğer markaların Jotashield Extreme’den ilham alarak çevre dostu ürünler üretmesini ümit ediyorlar. Jotun Boya’nın Türkiye Pazarlama Direktörü, İsmet Uçarlı Jotun’un bu son mucizevi yeni boyası için: "Jotun daima yüksek kaliteli yenilikçi ürünler yaratması ve çevre dostu üretim teknikleriyleün kazanmıştır.’` diyor ve ekliyor: ‘’Jotun Boya özgün ürünler geliştirmek için Ar-Ge’ye 25 milyon dolardan fazla harcıyor. Şirket ‘Jotashield Extreme için önemli miktarda yatırım yaptı. Ürün, üçüncü parti bağımsız test yetkililerince güçlü dış testlere tabi oldu ve çok başarılı sonuçlar verdi. Biz gururla seyrettik denemeleri. Jotashield Extreme uygulanan yapılar normal boya ile uygulananlara göre iç ortamın normalden 5 derece daha serin olmasını ve yüzey sıcaklıkları test edildiğinde ise normal bir boyaya kıyasla 20 derece daha düşük olmasını sağlıyor.’’

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT