Karim Rashid’in Yeni Saat Tasarımı Alessi Kaj Dijital

Tarihler: 02 Şubat 2012 Perşembe ~ 02 Nisan 2012 Pazartesi

Firma: Aydinsaat

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 2, 2012 ~ Nis 2, 2012

AL2500 Serisi
Karim Rashid tarafından tasarlanan yeni dijital saatler, başarılı Kaj koleksiyonunun izinden devam ediyor ve içinde yaşadığımız gerçek dünyaya bir saygı duruşu niteliğinde. Yeni renkler ve pop imajlarla çeşitlenen koleksiyonda, çekici dijital rakamlar, zamanın rahat geçişini ve saatin günlük atmosferini yansıtıyor. Karim Rashid: “Objelerimiz, dijital çağın çağdaş evrensel kültürünü ve enerjiyi tutsak ediyor. Yeni kültürün, yeni formlar, yeni malzemeler ve yeni stil ihtiyacını ortaya çıkardığını hissediyorum.” diyor.

Karim DQ
Kasa, band ve toka yumuşak ve tek parça üretandan oluşuyor. Tasarımın formu sade ancak Karim’in karakteristiği olan duygusal ve kavisli yüzeyleri yansıtıyor. Dijital ekranı çalıştıracak butonlar kasanın içine saklanmış. Çalışması için sadece kasa yanlarındaki küçük noktalara basılması yeterli.

Uniseks
Günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek bu saat, kayış uzunluğu ayarlanarak bay bayan herkesin bileğine uyum sağlıyor.

Dijital Saat
Saatin işlevleri saat, dakika, saniye ile ay ve tarih olarak takvim gösterimi. Tek tuşla arka ışık aydınlatılabiliyor. Otomatik takvim işlevi ile Şubat ayları da dahil, sonraki aya geçerken takvimi kendisi ayarlıyor. “Sade bir saat yaratmak demek, sadece tasarım ile değil, işlevlerin en aza indirgenip doğru seçilmesi ile sağlanır.”

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT