Lazzoni’den Saraylara Yakışır Harem Koltuk

Tarihler: 21 Kasım 2011 Pazartesi ~ 21 Ocak 2012 Cumartesi

Firma: Lazzoni

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 21, 2011 ~ Oca 21, 2012

Lazzoni’nin yeni koltuk koleksiyonunda yer alan Harem Koltuk, saraylara yakışır görünümü ve zarif çizgisi ile 2012’nin en gözde klasik tasarımları arasındaki yerini garantiliyor.

Lazzoni, yeni koleksiyonu içinde yer alan Harem Koltuk ile klasik tarzı sade bir yorumla hayata geçiriyor. Yumuşatılmış hatlara sahip tasarımda, çizgili ve çiçekli desenin tercih edildiği saten kumaş uygulaması klasik etkiyi pekiştiriyor. Harem Koltuk’ta ince biyeler ile çevrelenmiş beş büyük ve beş küçük kırlent kullanılıyor. Bol kırlentli yapısı sayesinde rahatlığı garantileyen Harem, aynı zamanda şık görümüyle de göz dolduruyor.

Koltuğun ahşap ayaklarında klasik tarz ile uyumlu olarak mat lake cila uygulaması tercih ediliyor. Kumaş uygulaması için de Lazzoni’nin kumaş kartelasında yer alan iki yüzün üzerindeki desen ve doku arasından seçim yapılabiliyor.

Harem koltuk, genel olarak klasik trendin çizgilerini taşısa da abartısız hatları ve sade görünümü ile modern evlerde de tercih edilebiliyor. Modanın rüzgârına kapılmayan, tüm zamanlara hitap eden bu tasarım, Lazzoni imzası ile tarzını ortaya koyuyor.

www.lazzoni.com.tr

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.