“Nikken CardioStrides” Spor Ayakkabıları ile Kaslarınızı daha Fazla Güçlendirin ve %20 daha Fazla Kalori Yakın.

Tarihler: 06 Temmuz 2009 Pazartesi ~ 06 Ağustos 2009 Perşembe

Firma: Nikken

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 6, 2009 ~ Ağu 6, 2009
“Wellness” sektöründe bir yenilik daha;
“Nikken CardioStrides” Spor Ayakkabıları ile Kaslarınızı daha Fazla Güçlendirin ve %20 daha Fazla Kalori Yakın.

Herhangi bir spor ayakkabısından farklı olarak, Nikken’in geliştirdiği, kaliteli yaşam teknolojisi ile dizayn edilen Cardiostrides spor ayakkabıları, takılıp çıkarılabilen 2 ayrı ağırlıktaki ergonomik taban seçenekleri sayesinde, kullanıcılara her adımda %20 daha fazla kalori yakma imkanını sağlıyor.

30 yılı aşkın tecrübesiyle, dünyada 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren, “Wellness” sektöründeki dünya devi Nikken, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen ürünler sunmaya devam ediyor. “Dünyada milyonlarla ifade edilen memnun müşteri kitlesine sahip Nikken, yenilikçi ve modern teknolojisiyle oluşturduğu kaliteli yaşam sunan ürün yelpazesine bir farklılık daha ekledi. Artık evde, sokakta yürürken, günlük yaşantı sırasında ya da spor yaparken Nikken Cardiostrides Spor Ayakkabısı kullanan bireyler, daha hızlı kalori yakıyor, kendilerini daha zinde ve enerjik hissederek yaşam kalitelerini arttırıyorlar.
Nikken’in kaliteli yaşam ürünleri yelpazesine son katılan yenilik, günlük yaşamımızda sıkça kullandığımız spor ayakkabılar… Herhangi bir spor ayakkabısından farklı olarak, Nikken Cardiostrides Spor Ayakkabıları, takılıp çıkarılabilen 2 ayrı ağırlıkta ergonomik taban seçeneği sayesinde kullanıcıların daha fazla kalori yakmasına katkıda bulunuyor.

Nikken Cardiostrides Spor Ayakkabıları” koşarken veya aerobik gibi yüksek enerji isteyen faaliyetler sırasında -ağırlıksız olarak kullanıldıklarında- yüksek performanslı, gelişkin bir spor ayakkabısının işlevlerini yerine getirirler. Ağırlıklı tabanları ise, günlük işler sırasında,örneğin; ev işi yaparken, işe giderken ya da alışverişte kullanılabilmekte olup, bu ağırlıklar, yakılan kalori miktarını, kaslara binen yükü ve egzersizden sağlanan kardiovasküler faydaları arttırır.
“Nikken Cardiostrides Spor Ayakkabıları” ayağı kemer kısmından ve tüm tabandan destekleyerek rahatça hareket etmesine imkân verir. Rahatlık ve kalite açısından emsalsiz olan bu spor ayakkabılar, tam destekli iç kaplaması ve ayrı havalı tabanı, şok emici ve tam esnek yapısı ile kasların ve eklemlerin doğal hareket etmesine yardımcı olur.

Nikken, değiştirilebilir tabanları sayesinde kullanıcılarının daha fazla kalori yakmasına katkıda bulunan eşsiz “Cardiostrides Spor Ayakkabıları”yla üstünlüğünü kanıtlamış ve “Wellness” (Kaliteli Yaşam) sektöründe bir çığır daha açmıştır. Böylece Nikken, “Wellness Home” ve kişisel kullanıma yönelik diğer ürünlerinin yanı sıra, fitness alanında da fark yaratmıştır.

“Nikken CardioStrides” Spor Ayakkabıları ile Kaslarınızı daha Fazla Güçlendirin ve %20 daha Fazla Kalori Yakın.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT