Penelope Medıform Comfort ile Boyun Ağrılarına Son

Tarihler: 09 Mart 2011 Çarşamba ~ 09 Nisan 2011 Cumartesi

Firma: Penelope

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 9, 2011 ~ Nis 9, 2011

Uzmanlar her 100 kişiden 80’inin boyun ağrısını çektiğini belirtiyor. Amerika’da sadece 6,5 milyon kişi uyku biçimi ve yanlış uyku ürünlerine bağlı boyun ağrısına maruz kalıyor. PENELOPE günlük yorgunluğun tetiklediği ve yaşam kalitesini olumsuz etkileyen, özellikle boyun ağrılarına Mediform yastık ile engel oluyor. Artık sabahlarınız ağrısız olacak.

Boyun ve buna bağlı bel ve sırt ağrıları herkesin önemli sorunlarının başında geliyor. Bu ağrıların en temel nedeni ise uyku biçimlerinden tutun da, kullanılan uyku ürünlerinden ve gündelik yaşamda karşılaşılan stresten kaynaklanıyor. Yapılan araştırmalar dünya çapında her 100 kişiden 80’inin boyun ağrısı çektiğini gösteriyor. Özellikle gündelik yaşam içerisinde yaşanılan stres, boyun ağrılarına davetiye çıkarıyor. Bir de bunların üzerine doğru olmayan uyku ürünleri eklendiğinde ağrı çekenlerin sayısı iyice artıyor. PENELOPE, günlük yorgunluğun tetiklediği ve yaşam kalitesini olumsuz etkileyen, özellikle boyun ağrılarına Mediform yastık ile engel oluyor.

Gündelik yaşamın hareketliliği boyun bölgesinde ister istemez ağrılara sebep oluyor. PENELOPE’nin vücudun anatomik yapısına uyumlu Mediform yastıkları, bir tarafı normal diğer tarafı yüksek ve çift taraflı kullanılabilir özelliği ile boynu tam olarak destekliyor ve boyun ağrılarını yok ediyor. PENELOPE markalı Mediform, vücudun anatomik yapısına uyum sağlama özelliği ile rahatlık hissi veriyor. Boyun boşluğunu tam olarak dolduran Mediform, boyun bölgesini kavrayarak omurganın düz bir çizgide kalmasını sağlıyor. Özellikle uykunuzda boyna destek sağlama özelliği ile boyun problemlerini yok ederek, güne ağrısız uyanacaksınız.

PENELOPE markalı Mediform yastık, ülkemizde, yüksek kalite ve teknolojide uyku ürünleri üreterek, ‘Uyku Kültürü’ bilincini oluşturmada büyük rol oynayan MAYA TEKSTİL tarafından üretiliyor. Mediform yastık ve firmanın satışa sunduğu üstün kalitedeki diğer uyku ürünleri hakkında 0 (216) 561 20 02 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir, www.mayatekstil.com ve www.uykumgeldi.com web adresleri ziyaret edilebilir.

Penelope Medıform Comfort ile Boyun Ağrılarına Son

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT