Penti ve Florence Nightingale ile sağlıklı bir hayata doğru

Tarihler: 15 Mart 2008 Cumartesi ~ 16 Mart 2008 Pazar

Firma: Hilton İstanbul

Adres: Elmadağ, Taksim Beyoğlu İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 15, 2008 ~ Mar 16, 2008
DB KADIN FESTİVALİNDE PENTİ VE FLORENCE NIGHTINGALE İLE SAĞLIKLI BİR HAYATA DOĞRU
15-16 Mart tarihlerinde Hilton’da düzenlenecek DB Kadın Festivali’nde Penti ve Florence Nightingale birlikte bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyor. Bu sosyal proje kapsamında festivale katılan kadınlar erken tanı ve tedavi üzerine bilgilendiriliyor.
Türkiye çorap sektörünün lider markası Öğretmen Çorap/Penti ve özel hastanecilik sektörünün öncülerinden Group Florence Nightingale Hastaneleri Kasım ayı içinde başlattıkları yeni bir sosyal sorumluluk çalışmasıyla kadınlara sağlık dağıtıyor. “Penti ve Florence Nightingale ile sağlıklı bir hayata doğru” sloganıyla yola çıkan Penti ve Group Florence Nightingale Hastaneleri bu projeyle birçok kadınımızı erken tanı ve erken tedavi imkanına kavuşturuyor.

Bu proje kapsamında Penti ve Florence Nightingale yetkilileri, DB Kadın Festivali’ne katılan kadınları da erken tanı ve tedavi üzerine bilgilendirecek.
Penti ambalajlarında bulunan ara kartonlarda; meme kanseri, rahim ağzı kanseri gibi kadın hastalıkları ile ilgili konularda erken teşhiş imkanı sağlayan bilgiler yer alıyor. Group Florence Nightingale Hastaneleri’ne bu kartonla başvurarak hizmet alanlar her türlü muayene ve tedavilerinde özel avantajlar sağlayan bir VIP kartına sahip oluyor.

Ürün ve üretim alanında gösterdiği titizliği, imzaladığı protokolle yaşam kalitesine de taşıyan Penti ve sağlık sektöründe 20 yıla varan tecrübesi ile Group Florence Nightingale Hastaneleri, bu sosyal sorumluluk projesinin uzun soluklu olmasını hedefliyor.
Florence Nightingale hekim ve uzmanlarının yardımıyla Penti web sitesinde her ay kadın sağlığına yönelik, bilinçlendirici ve aydınlatıcı sağlık yazılarına yer verilmektedir.
Penti ara kartonuyla Group Florence Nightingale Hastanelerine başvurabilir ya da 0 212 444 0 436 numaralı Çağrı Merkezi’nden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT