Pioneer DVD Kaydedici DVR-LX61 ile Artık Hiçbir Televizyon Programı Kaçırılmayacak

Tarihler: 27 Nisan 2009 Pazartesi ~ 30 Nisan 2009 Perşembe

Firma: Pioneer

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 27, 2009 ~ Nis 30, 2009
PIONEER DVD KAYDEDİCİ DVR-LX61 İLE ARTIK HİÇBİR TELEVİZYON PROGRAM KAÇIRILMAYACAK
Pioneer DVD kaydedici DVR-LX61 ile kanalların yayın akışına uymak zorunda kalmayacak, istediğiniz programları kaydederek kendi kanalınızı yaratacaksınız.
Gerçek anlamda rahat bir kayıt kontrolün elinizde olmasına bağlıdır. Pioneer DVR-LX61 tüm özellikleri ile kontrolü tamamen size bırakıyor. “Elektronik program kılavuzu”, televizyon programına göz atarak programları zamana ya da kategoriye göre sınıflandırmanızı sağlıyor. DVR-LX61 sevdiğiniz programları kaydederek sonrasında izlemek ve kaydetmek istediğiniz programı seçebilmenize olanak tanıyor.
DVR-LX61 kontrolü size bırakırken kullanım kolaylığından ödün vermiyor. Home Media Gallery 3 tuşları kaydettiğiniz her şeye hızlı erişim imkanı sunuyor. İster Divx filmleri, ister fotoğraf veya müzik dosyaları olsun, televizyonunuz veya müzik sisteminizden istediğiniz deneyimi yaşamak için tek düğmeye basmanız yeterli. Aynı zamanda bir PictBridge uyumlu yazıcı ile JPEG fotoğrafları, kaydediciye bağlanmış bir sabit sürücü veya dijital kameradan doğrudan yazdırabilirsiniz.

Daha kısa zamanda daha fazla müzik
CD’den olağanüstü kalitede hem müzik dinlemek hem de kaydetmek isteyenler DVR-LX61’in “Dijital Müzik Kutusu” özelliğine hayran kalacaklar. Müzik CD’leri CD ile ilgili bilgilerle birlikte bir düğmeye basarak Gracenote veritabanından sabit sürücüde saklanabilir. Bütün bunlar ayrıcaklı hızlarda gerçekleşir –tam olarak gerçek zamanlı işlemin 16 katı- hızla. Slayt gösterinizi büyüleyici bir sova mı dönüştürmek istiyorsunuz? Bunun için sadece JPEG resimlerinize eşlik etmesini istediğiniz en sevdiğiniz müzik dosyalarını fon olarak yerleştirmeniz yeterli olacak.

Görüntü netliğinde yeni zirvelere ulaşın
Bütün Pioneer HDD/DVD kaydediciler, herhangi bir kalite kaybı olmadan sinyal aktarımı sağlayan bir HDMI çıkış terminaline sahip olup görüntü kalitesini 1080p çözünürlüğe kadar da yükseltebilmektedirler. DVR-LX61 250 GB kapasitesi ile 711 saat kayıt yapabiliyor.

Hangi deneyimi yaşamak isterseniz isteyin, hepsi burada
Sabit sürücüye sayısız film yükleyin, bütün DVD’leri oyanıtn, yüksek hızda CD sıkıştırın, fon müzikli slayt gösterileri yaratın, tek bir DL-DVD-R ile 24 saate kadar kayıt yapın… Kısacası Pioneer DVR-LX61’in olağanüstü güçlü medya merkezleri vardır.

Bilgisayarınızın tüm alanlarına erişin
Bilgisayarınızdan DivX filmleri, JPEG fotoğrafları veya müzik dosyalarını kaydedici ile kaydetmek çok kolay; tüm kaydedicilerde USB bağlantısı, eternet girişi bulunuyor.
Ürün fiyat bilgisi: 1699 TL


Pioneer DVD Kaydedici DVR-LX61 ile Artık Hiçbir Televizyon Programı Kaçırılmayacak

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT