PlayStation®Move Heroes ile Oyunun Esas Kahramanı Siz Olun, Ailecek Eğlenceye Doyun

Tarihler: 15 Nisan 2011 Cuma ~ 15 Mayıs 2011 Pazar

Firma: PlayStation® Move

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 15, 2011 ~ May 15, 2011

PlayStation®Move Heroes, PlayStation®3 (PS3™) tutkunu çocuklar ve aileleri hep birlikte eğlenmeye ve oyundan keyif almaya davet ediyor. İçeriğindeki gerek bireysel oyunlar gerekse takım oyunları sayesinde çocukların hem bedensel hem de zihinsel gelişimine destek oluyor, yaratıcılıklarına katkıda bulunuyor.

Sony, özellikle okuldan arta kalan tatil vakitlerinde ve hafta sonlarında çocukların büyük keyif alarak zaman geçireceği PlayStation®Move Heroes oyununu, PlayStation®3 (PS3™) tutkunlarının beğenisine sunuyor. PlayStation’ın en sevilen karakterlerinden altısının yer aldığı tümüyle yeni oyun macerası, çocuklarla birlikte eğlenceli harekete katılmak isteyen tüm aileye hitap ediyor.

Her Şey, Evreni Kurtarmak İçin
Madalyaların kazanıldığı, rekorların kırıldığı ve efsanelerin yazıldığı yerde, Ratchet & Clank, Sly Cooper & Bentley ve Jak & Daxte’nin sıradışı bir yarışmaya katılmasıyla birlikte ortaya çıkan eğlenceye siz de katılın. Bakalım, asıl kahraman kim olacak ve evreni kurtaracak?

Çocuklar, PS Move Heroes ile Hareket Ediyor, Yaratıcılıklarını Geliştiriyor
Özellikle PlayStation®Move hareket denetleyicisi için tasarlanan bu eğlencesi bol oyunlar, derslerinden arta kalan zamanlarda ve hafta sonu tatili boyunca topaç çevirmeden atış yapmaya, uçuştan 50’den fazla yarışmada finaller oynamaya kadar pek çok aktivite sayesinde çocukların hareket etmesine olanak tanıyor. Fiziksel olarak çocukların hayatına hareket katan PlayStation Move Heroes, aynı zamanda, hayal güçlerini de zenginleştirmeye yardımcı oluyor.

Pasif Değil, Tamamen Aktif Bir Oyun Deneyimi
Dünya çapında önde gelen çocuk gelişim uzmanı Jacqueline Harding, oyun ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları ifade ediyor: “Aynı anda hem zihinsel hem de fiziksel nitelikleri geliştirmeyi hedefleyen PlayStation Move Heroes, çocukların bedensel olarak aktif olmalarını garantilerken, stratejik düşünme, problem çözme ve işbirliği niteliklerini teşvik etme konusunda eşsiz özelliklere sahip. Pasif bir oyun deneyiminden tamamen uzak, tam anlamıyla aktif bir oyun deneyimi sunuyor. Oyun, hem genel hem de motor becerilerin kullanımını teşvik etmesiyle çok ayrıcalıklı.”

PlayStation®Move Heroes ile Oyunun Esas Kahramanı Siz Olun, Ailecek Eğlenceye Doyun

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT