Sağlık, Estetik ve Performansın Buluşma Noktası: Yeni Vaillant Super Inverter Klimalar

Tarihler: 06 Haziran 2011 Pazartesi ~ 06 Temmuz 2011 Çarşamba

Firma: Vaillant

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 6, 2011 ~ Tem 6, 2011

Vaillant, 130 yılı aşkın tecrübesi ile ısıtma ve soğutma sektöründe yenilikler yapmaya ve bu yenilikleri de tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

2010 yılı sonunda tüketicilerin beğenisine sunulan SUPER INVERTER serisi cihazlar; hem estetik, hem performans, hem de sağlık açısından klima sektörüne yeni bir soluk getirdi. Bu cihazlar; A++ sınıfı enerji tüketimini, 3 Boyutlu DC inverter teknolojisi ile buluşturarak maksimum enerji tasarrufu sağlarken, süper sessiz iç ünitesi, modern çizgileri, ince tasarımı yüksek COP ve EER değerleri ile sınıfındaki diğer cihazlara göre farklı bir noktada yer almakta, yeni bir klima segmenti oluşturmaktadır. (COP ve EER; performans katsayılarıdır, yüksek olması; harcadığınız enerjiye göre yüksek verim aldığınızın göstergesidir.)

Vaillant Süper İnverter klimalar, cihaz kumandası üzerinden tek tuş ile aktive edilen Sağlıklı Yaşam Fonksiyonu çalıştırıldığında, ortam havasına negatif iyon vererek yaşam mahallindeki havayı nötralize eder. Ortamdaki negatif iyon; kişinin kendini daha zinde hissetmesine yardımcı olur. Tüm bu özelliklere ilave olarak, ortama verilen hava üçlü bir filtreleme sisteminden geçirilerek mahalle ulaştırılır: Önce toz filtresinden geçirilerek kaba partiküller tutulur, ikinci olarak bakterilere kadar etki eden küçüklükteki mikro organizmaları tutan elektrostatik filtreden geçirilir üçüncüve son olarak Photo catalyst filtreden geçen hava kötü kokularından arındırılmış olarak ortama verilir. Bu filtrenin çok önemli bir özelliği de güneş ışığına bırakıldığında kendi kendini temizlemesi ve tekrar kullanılabilir olmasıdır.

Estetik olarak şık ve modern görüntüye sahip bu cihazların derinliği 16,5cm.dir. Cihaz kapalı olduğu zaman üfleme ve emiş kanallarını kapatmakta, kumanda üzerinden çalıştırıldığı zaman tekrar bu kanallar ortaya çıkmaktadır. Böylece ızgaralı cihazlarda hava emişinden meydana gelen siyah is lekeleri bu cihazlarda oluşmamakta, daha şık ve temiz bir görüntü elde edilmektedir. Ayrıca tüm kapasitedeki klimaların iç ünite ebatları aynı olduğu için mekanlar içerisindeki simetrileri de aynı olmaktadır.

Vaillant VAI -1 serisi Super Inverter klima cihazının diğer bir özelliği; bilgisayar ve server odaları gibi yaz, kış, ısı yükü olan, dış ortam sıcaklığının düşük olduğu yerlerde; -10ºC ye kadar soğutma, -15ºC ye kadar ısıtma yapabilmesidir. Böylece 24 saat ve tüm yıl soğutma istenen ortamların klimatizasyonu da bu cihaz ile çok kolay sağlanabilmektedir.

Hızlı ısıtma ve soğutma sağlayan TURBO fonksiyonu, uyku modu ve 24 saat programlama, oda ısısını kumanda üzerinden algılayan FOLLOW ME seçenekleri ile diğer özelliklerine ek olarak kullanıcısına konfor ve performansı bir arada sunmaktadır.

Klima cihazı satın alırken cihaz kadar o cihazın satış sonrası hizmetlerinin kalitesi de önemlidir. Bunun için 444 2 888 no’lu Vaillant çağrı merkezi, 24 saat tüketicimizin hizmetinde olup, aynı zamanda tüm Türkiyede Vaillant Group özel VIP servisleriyle hizmet vermek üzere hazır beklemektedir. Estetik performans kalite ve iyi servis hizmeti arayanlar için tasarlanmış VAI-1 Serisi Super Inverter klimalar Vaillant farkıyla satışa sunulmaktadır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT