Samsung, yeni 3G ve Mobil Blog telefonuyla teknoloji ve tasarımda sınırları zorluyor...

Tarihler: 21 Ocak 2008 Pazartesi ~ 24 Ocak 2008 Perşembe

Firma: Samsung

Adres: www.samsung.com.tr İstanbul İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 21, 2008 ~ Oca 24, 2008
Samsung, yeni 3G ve Mobil Blog telefonuyla teknoloji ve tasarımda sınırları zorluyor...

Samsung şıklığa da en az teknoloji kadar önem verdiğini ispatladığı yeni cep telefonu L760’yı tüketicisiyle buluşturdu. RDS destekli FM Radyosu, 2.0 megapiksel kamerası ve bunlara ek olarak mobil blog gibi multimedya özellikleriyle öne çıkan telefon 3G desteği ile tüketiciyi son teknolojiye hazırlıyor.

L760, sahip olduğu gelişmiş ara yüzü ile YouTube gibi web sitelerine kolayca bağlanmanızı salıyor. Üstelik mobil blog özelliğiyle çektiğiniz resim ve videoları Youtube, FaceBook ve Flicker gibi web sitelerinde bulunan hesabınıza telefonunuz üzerinden kolayca yükleyebiliyorsunuz. L760, UMTS bağlantısı ile en hızlı canlı görüntüleri sunarken istediğiniz görüntüyü hızla izleme fıortsatı da sunuyor.

Samsung, tasarıma ve şıklığı verdiği önemin göstergesi olarak L760’da renk skalasını genişletiyor ve metalik siyah renk seçeneğinin dışında safir mavi ve opal yeşil ile parlak ve ultra şık bir görüntü vaad ediyor.

www.samsung.com.tr
Distribütör Firma Bilgisi: Telpa, Başarı

Samsung, yeni 3G ve Mobil Blog telefonuyla teknoloji ve tasarımda sınırları zorluyor...

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.