Temiz ev, temiz bir zeminden fazlası demektir

Tarihler: 24 Nisan 2008 Perşembe ~ 25 Nisan 2008 Cuma

Firma: Electrolux

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 24, 2008 ~ Nis 25, 2008
Temiz ev, temiz bir zeminden fazlası demektir
Electrolux, yüksek performansı, özel tasarımı, kullanım kolaylığı ve her yüzey için özel olarak geliştirilmiş uygun aparatları ile Maximus elektrikli süpürgeyi ev hanımlarının beğenisine sunuyor.

Gelişen teknoloji ve artan alternatifler karşısında artık günümüz tüketicilerinin beklentileri de farklılıklar gösteriyor. Tüketicilere göre, bir elektrikli süpürgenin iyi zemin temizleme özelliğiyle birlikte daha güçlü bir performansa, göz alıcı bir tasarıma sahip olması ve tüm yüzeyler için uygun aparatlarla donatılmış olması gerekiyor.
Bu beklentiler karşısında Electrolux, elektrikli süpürge ile yapılan temizlikte yaşanan sorunlara yeni çözümler getirerek, Maximus elektrikli süpürgeyi üstün teknolojik özelliklerle donattı. Diğer elektrikli süpürgeler sadece yer temizliği yaparken, yeni Maximus ile her türlü yüzeyi hızlı ve zahmetsizce temizlemek mümkün. Değişik zeminler ve döşemeler için geliştirilen yeni hortum başlıklarıyla ve optimal hava akışı sayesinde Maximus derinlemesine temizlik sağlıyor.

Manyetik toz başlığı ile mükemmel temizlik
Diğer elektrikli süpürgeler tozu havalandırıp etrafa saçarken, manyetik toz başlığı ile Maximus, tozu çekip haznesine bir kerede hapsediyor, böylece bir defada mükemmel temizlik sağlıyor. 6,5 cm.’lik yüksekliği sayesinde koltuk altları ve ulaşılması zor köşeleri zahmetsizce temizlerken, halı ve zemin gibi farklı alanlara kolaylıkla uyum sağlıyor. Hafifliği ve tekerlekleri sayesinde kolayca manevra yapabiliyor.

Zemin temizliğinden daha fazlası Yeni halı temizleme başlığı ile Maximus, size standart yer temizliğinden çok daha fazlasını sağlıyor. Elektrikli süpürgenin rengi ile uyumlu döner başlıklı turbo fırça ile hayvan tüylerini, koltuk aralarına sıkışmış tozları, araba koltuğu ve halı gibi her çeşit kumaşı kolayca temizliyor.

Ayarlanabilir güç kaynağı
Maximus aynı zamanda maksimum çekiş gücüne ulaşabilmek için gereken enerjiye ve optimum hava akışı sistemine sahip. Günlük temizlik için ideal olan Maximus, entegre güç düzenleme sistemi ile ekstra emiş gücü sağlıyor. Emiş gücü kontrol düğmesi çevirilerek süpürgenin gücünün artması sağlanabiliyor ve böylece aşırı kirli yüzeyler bir defada kolayca temizleniyor. Maximus’un güç düğmesi minimum güç seviyesine çevrildiğinde ise daha az emiş gücüne ihtiyaç duyulan alanlar enerji tasarrufu yapılarak toz ve kirden arındırılabiliyor.

Gösterişli İskandinav tasarımlı Maximus’un, hortum başlıkları süpürgenin üstünde bulunan şeffaf kapağın altına kolayca ulaşılabilecek şekilde saklanarak evinizde gereksiz yer kaplamıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT