Temizlik Robotlarının En Yenisi: THOMAS TWIN T2 AQUAFILTER

Tarihler: 05 Mayıs 2008 Pazartesi ~ 10 Mayıs 2008 Cumartesi

Firma: Thomas Twin T2 Aquafilter

Telefon: 0212 222 2 162

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 5, 2008 ~ May 10, 2008
THOMAS TWIN T2 AQUAFILTER
THOMAS; premium sınıf kuru ve yaş temizlik robotları içerisinde benzeri olmayan Thomas Twin T2’yi dünya lansmanı ile birlikte Türk tüketicisinin beğenise sunuyor. THOMAS TWIN T2 AQUAFILTER, THOMAS’ın piyasada işlevselliği, donanımı ve tasarımı açısından eşi ve benzeri bulunmayan, su filtreli premium sınıf yaş ve kuru elektrikli süpürgelerinin en yenisi...

THOMAS TWIN T2 AQUAFILTER su filtreli süpürgesiyle tozdan tamamen arındırdığı evlerde, alerjiden uzak temizlik ve hijyen sunuyor. Çocuklu ve evcil hayvan besleyen aileler için ideal temizlik sağlayan süpürgede modern ve rahat kullanımlı akasesuarlar ön plana çıkıyor.

Modern taasrımıyla dikkat çeken süpürge, su miktarını düzenleyen sisteminin yanı sıra entegre durdurma vanası ve püskürtme hortumu ile birlikte yeni 2K Comfort boru dirseği, parça değiştirmeksizin halı ve sert zemin temizliğinde kullanılmak üzere entegre ve katlanabilir sert zemin adaptörü ile yeni ve patentli çok fonksiyonlu Quattro Püskürtme Memesine de sahip.

THOMAS TWIN T2 AQUAFILTER, Sanikom A.Ş. tarafından, Türkiye’nin bir çok yerinde ulaşabileceğiniz bayiliklerde satılmakta.
www.sanikom.com
Müşteri Hizmetleri: 0212 222 2 162

Temizlik Robotlarının En Yenisi: THOMAS TWIN T2 AQUAFILTER

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT