The North Face 2011 İlkbahar Outdoor Koleksiyonu

Tarihler: 07 Şubat 2011 Pazartesi ~ 07 Mart 2011 Pazartesi

Firma: The North Face

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 7, 2011 ~ Mar 7, 2011

The North Face®, outdoor giyim ürünleri ve aksesuarları konusunda sahip olduğu 40 yılı aşkın deneyimi, dünyanın en heybetli dağlarında, başarıları kanıtlanmış sporcularla yaptığı çalışmalar sayesinde kazandı.

Geçen yıllar boyunca dağcılar, tırmanıcılar ve outdoor sporcuları ile marka arasında sağlam temellere dayalı bir ilişki oluştu.

Sporcular ve kaşifler tarafından test edilen The North Face® Summit Series ™ ürünleri keşif gezisi tutkunları ve yürüyüş sporu ile ilgilenenler için de birinci sınıf giyim ürünleri ve aksesuarları sunuyor.

Performans, esneklik, konfor ve sağlamlık konusunda çıtayı hep daha yükseklere taşıyan The North Face yeni nesil Summit Series™ ürünleri, 2011 İlkbahar Summit Series™ Koleksiyonu ile tanıtılıyor.

TNF Summit Series Yılın 12 Ayında En Yüksek Performansa Odaklanıyor 2011 İlkbahar Summit Series™, hem outdoor tutkunu maceraperestlere, hem de profesyonel sporculara, günlük ya da daha uzun geziler sırasında sınırlarını zorlarken eşlik edecek yüksek teknoloji ürünleri sunuyor.

İlkbahar Koleksiyonu ile hem profesyonel atletler hem de tutkulu macera severler için ürünlerin ağırlığını en aza indiren North Face® Summit Series ™, hareket yeteneğini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Soğuk, rüzgâr, yağmur ve kar gibi koşullara karşı da etkili bir koruma sağlayan ürün ve aksesuarlar laboratuar koşullarında test edildikten sonra sporcular tarafından da deneniyor.

The North Face® Summit Series ™ ile dünyanın en cesur macera severleri ister Mayıs ayında Karakorum’a tırmanmaya hazırlansın, ister Temmuz ayında Güney Yarım Küre’de kış özlemini gidermeye çalışsın, yılın 12 ayında Summit Series™ ürünleriyle yüksek performansa odaklanabiliyor.

The North Face® Summit Series™, hem ürün tasarımı hem de atletik başarı açısından gelinen en üst noktayı temsil ediyor. Bu bağlamda, dünyanın önde gelen sporcularına destek vermeye devam ediyor.

The North Face®, global ekibinde bulunan 57 sporcunun sponsorluğunun yanı sıra dünyanın farklı yerlerinden 15 global sporcunun da keşiflerine destek veriyor.

Bu sezonun Summit Series® ürünleri, işlevi ön plana çıkaran tasarım felsefesi ile kumaştan donanım seçimine, entegrasyon ve yapısal özelliklerine kadar her alanda teknik açıdan üstünlük sağlamak için tasarlandı. Yeryüzündeki en zorlu koşullara karşı koymak için yola çıkan ve The North Face® sporcuları tarafından sayısız macerada kendini kanıtlayan The North Face Summit Series®, işlevi ön plana çıkarıyor.

Ayrıca, kumaştan donanım seçimine kadar, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek seçenekler sunuyor. Dünyaca Ünlü Dağcı Hervé Barmasse ve James Pearson Half Dome Jacket’ı Eneko Pou ise Verto Jacket’ı İlk Defa The North Face® Gezilerinde Denedi 2010 The North Face® ‘in keşif gezileri içinde ünlü dağcı Hervé Barmasse’ın yeni Half Dome Jacket’i denediği Ocak ayındaki Pakistan Ekspedisyonu ile James Pearson ve Eneko Pou’ nun Verto Jacket’ı deneme olanağı buldukları Serbest Stil Türkiye tırmanışları da bulunuyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT