The North Face, Özgürlüğü Koşu Tutkunlarının Ayağına Getiriyor

Tarihler: 17 Şubat 2012 Cuma ~ 17 Nisan 2012 Salı

Firma: The North Face

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 17, 2012 ~ Nis 17, 2012

The North Face, dayanıklılık sporcularının ihtiyacı olan; hafif, birçok işlevi bulunan ve patika koşuları için uygun giysi, ayakkabı ve aksesuar tasarımlarına cevap vermek üzere 2012 İlkbahar Performans Koşu Koleksiyonunu sunuyor.

Popüler Flight Series™ koleksiyonundan da birçok parça içeren bu koleksiyon, uzak mesafe koşucularının sınırlarını zorlamalarına ve performanslarını arttırmalarına olanak tanıyor.

The North Face İlkbahar Koşu koleksiyonu, antrenmanların zorlu koşullarıyla başa çıkabilecek kadar dayanıklı yapısı ile üstün bir performans sağlıyor. Yeni tasarımlar ve yenilikçi teknolojiler, kritik nem yönetimi ve sıcaklık kontrolü sağlarken patikalarda hafiflik, koruma ve sağlamlık da sunuyor. Farklı hava ve koşullarda performans göstermeleri için tasarlanan 2012 İlkbahar Performans Koşu Koleksiyonu ürünleri, patika koşucularının daha uzun mesafeleri daha konforlu katetmelerine yardımcı oluyor.

Better Than Naked Cool Jacket – Erkek + Kadın

Sıcaklık ayarı için optimum bir serinletme sistemine sahip, süper hafif ve su geçirmeyen bu ceket İlkbahar aylarında serin havalarda yapılacak koşular için tasarlanmış. Hava alabilen streç gözenekli kumaş ve lazerle kesilmiş delikli havalandırma sistemi hava akışını sağlıyor. Boydan boya fermuara sahip bu performans giysisi örgü ve dikişsiz kapama yerleri sayesinde ağırlığı azalıyor, sürtünme en aza iniyor.

Better Than Naked Cool S/S - Erkek + Kadın

Bu teknik tişört, hafif ve emicilik özelliğine sahip bir kumaştan üretiliyor. Sürtünmeyi azaltan dikişsiz kapama yerleri ve hafif yapısı ile uzun koşularda rahatlık ve performans sağlıyor. Vücudun farklı bölgelerine uygun tasarlanan streç havalandırma panelleri ve sırt merkezde bulunan havalandırma kısmı, hava akışı ve hareket özgürlüğü sağlarken koku oluşumunu engelliyor.

Better Than Naked Cool Short - Erkek + Kadın

Güneş koruması ve su geçirmezlik sunan bu hafif şort, hareket özgürlüğü ve hava sirkülasyonu için vücudun farklı bölgelerine uygun geliştirilen streç gözenekli kumaş panellere sahip. Şortun sahip olduğu dikişsiz iç taraf sayesinde sürtünme enegelleniyor. Çabuk kuruyan ve nefes alma özelliğine sahip dış kumaş ve vücut nemini emen astar büyük rahatlık sunuyor. Bulundurduğu çok sayıdaki cep, uzun koşularda yanınızda istediğiniz eşyalarınızı taşımanızı sağlıyor.

Hydrogen Jacket – Erkek + Kadın

Kuş tüyü hafifliğinde bu ceket su gecirmiyor. Yüksek sıkıştırılabilme özelliği sayesinde kolaylıkla küçük bir su çantasına sığabiliyor. Nefes alabilme özelliği ve hava akışı için tasarlanan gözenekli streç kumaş panelleri ile hibrid bir yapıya sahip.

GTD S/S – Erkek + Bayan

Volkanik kaya liflerinden dokunan gözenekli kumaşı doğal bir nem emme ve koku direnci özelliği sağlıyor. Vücudun farklı bölgeleri için tasarlanan gözenekli streç kumaş panelleri, koşu patikaları için ek havalandırma ve hareket özgürlüğü sağlıyor. Güneş koruması için UPF 50 ye sahiptir.

GTD Running Short – Erkek + Bayan

İşlevsel antrenman için tasarlanan hafif, çabuk kuruyan, nispeten uzun bu koşu şortu, yanlarındaki gözenekli kumaş panelleri sayesinde nefes alabilme özelliğine sahip. Yumuşak, bölmeli astar nem yönetimi için krep kumaştan üretilirken kokuyu gideren bir kaplama ile kaplanıyor.

M/W Single-Track Hayasa – Erkek + Kadın

Ekstra ağırlıktan arındırılmış bu hızlı ve hafif koşu ayakkabısı son derece uyumlu bir koşu sunuyor. Cradle™ teknolojisi ayak topuğunu sabitlerken tüm zeminlerde yüksek etkili bir koruma sağlıyor. Lastik ön ayak kısmı azaltılmış bir ağırlık ve maksimum dayanıklılık yaratması için karbon lastik bir çevre ile kaplanıyor. Gözenekli EVA ayakkabı tabanı eşsiz bir rahatlık sağlıyor.

Single-Track II – Erkek + Kadın

Bu hafif patika koşu ayakkabısı, Cradle™ topuk sabitleme teknolojisi ve C-Delta taraklı ayak oturma sistemi içeriyor. Çift yoğunluklu EVA orta taban, zorlu koşullarda eklemleri korumak için optimal tampon görevi görüyor. Snake Plate™ ön ayak kısmı ve Tenacious™ Grip dış taban, teknik patikalarda koruma ve yüksek çekme işlevi sağlıyor.

SINGLE-TRACK HAYASA

The North Face®'in bu zamana kadar ürettiği en hafif ve en hızlı koşu ayakkabısı. The North Face® ultra koşucusu Tsuyoshi Kaburaki ile yakın bir işbirliği içerisinde geliştirilen Single-Track Hayasa, ihtiyaç duyduğunuz sağlamlığı sunarken istemediğiniz ağırlığı azaltara, size inanılmaz hassas bir koşu sağlar.
1. EVA ve TPU CRADLE™ teknolojisi, topuktaki basıncı azaltıyor ve tüm zeminlerde düşük profilli, yüksek etkili bir koruma sağlıyor.
2. 55 durometre orta taban – 18 mm/8 mm topuk/ön ayak kısmı ile fiziksel teknolojinin sınırlarını zorluyor.
3. Snake Plate™, esneklikten feragat etmeden ön ayak kısmına koruma sağlıyor.
4. Hafif ön ayak kısmı: Karbon lastik ile çevrelenen şişirilmiş lastik merkez, ağırlığı azaltıyor ve çekmeyi arttırıyor.
5. Yüksek koruma özelliğine sahip karbon lastik topuk ile en hızlı koşu ayakkabısı formunu koruyor.

Enduro Plus Pack – Erkek + Kadın

Bu geniş performans çantasında su stoklamaya yarayan, dökülmeyi engelleme teknolojisine sahip 2 litrelik bir hidrasyon torbası bulunuyor. Gün boyu duyulan su ihtiyacını garanti altına alan bu yöntem patikalarda gösterilen performansın etkilenmemesini sağlıyor. Kadın ve erkek için ayrı tasarımlara sahip bu çanta sürtünmeye neden olmayan rahat bir oturma sağlıyor. Çantada gözenekli kumaştan dış cepler bulunuyor.

Better Than Naked Hat

Hafif ve hızla kuruyan bir kumaştan yapılan bu performans koşu şapkası gözenekli havalandırma alanları ile patikalarda aşırı ısınmayı engelliyor. İki parça köpüklü ön kısım rahatlığı arttırırken ayarlanabilir arka kısım şapkanın başa oturmasını sağlıyor. Kafaya daha derin bir şekilde oturan yapı, daha iyi bir kaplama ve güneşten koruma sağlıyor. Su geçirmeme özelliği sağlaması için DWR kaplamasıyla üretiliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT