Toshiba`dan Aydınlatmada Devrim

Tarihler: 01 Temmuz 2010 Perşembe ~ 01 Ağustos 2010 Pazar

Firma: Toshiba

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 1, 2010 ~ Ağu 1, 2010

TOSHIBA’ DAN AYDINLATMADA DEVRİM

Yeni Çevre Dostu Led Lambalar az elektrik ile çok daha parlak ışık üretiyor…
TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, Toshiba’nın yeni aydınlatma ürün gruplarını duyurdu. Yüzde 80 enerji tasarrufu sağlayan ve 20 yıla varan kullanım ömrüne sahip, Toshiba Led lambalardan daha tasarruflusu gün ışığı… Kullanıcıların her türlü ihtiyacına uygun ürün yelpazesine sahiptir. Ev ve ofis kullanıcıların yanı sıra, her ortama uygun modern ve şık tasarımıyla parlak beyaz, sıcak beyaz renk alternatifleriyle anında parlaklık verir. Ekonomi, verimlilik ve ekolojik dengeye saygı açısından aydınlatma sistemlerinde yeni tercihiniz “Toshiba Led Lambalar” olacaktır.

Ürün Grupları:
Led Lamba: Klasik ampullere göre %80`e varan enerji tasarrufu sağlayan "Yeni Nesil Aydınlatma Lambaları" 24.000 saat ve 40.000 saat lamba ömürlü.
Enerji Tasarruflu Ampul : 6.000 saate kadar lamba ömrü sunan model, evler ve işyerleri için enerji tasarruflu sağlıyor.
Armatür Tipi Led Lamba - Entegre Tavan Aydınlatma Çözümleri: Dekoratif amaçlı evlerde, işyerleri ve mağaza gibi ortamlarda kullanılır. Parlak ışık verir ve enerji tüketimini önemli ölçüde azaltarak 40.000 saat lamba ömrü sunar.
Led Down Light E-Core 500 - E-Core 900 – E-Core 2000: 40.000 saat lamba ömrü sunan modeller, E-Core 500 tipi alçak tavanlar için idealdir. Hotel, restaurant gibi mekanlarda rahatlıkla kullanım sağlar. E-Core 900 tipi model ise, koridor ve merdiven aydınlatmaları için son derece idealdir. E-Core 2000 model tipi ise, yüksek parlaklık ve ışık gücü isteyen ofis ve mağaza gibi ortamlar için idealdir.

www.toshiba-lighting.com
www.toshibatr.com

Toshiba`dan Aydınlatmada Devrim

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT