Vodafone Freezone Gençliğin Yeni Özgürlük Alanı Olacak

Tarihler: 16 Mayıs 2011 Pazartesi ~ 16 Haziran 2011 Perşembe

Firma: Vodafone

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 16, 2011 ~ Haz 16, 2011

Vodafone gençlere sürprizlerle dolu yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirilen Vodafone FreeZone, Vodafone’un gençlere özel olarak sunacağı ayrıcalıklı hizmetleri içeriyor. Vodafone FreeZone için Şebnem Ferah tarafından bestelenen “Özgürce Yaşa” şarkısı, Santral İstanbul’da gerçekleştirilen lansman partisinde ilk defa bu vesile ile biraraya gelen Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Aylin Aslım, Badem ve TNK tarafından birlikte seslendirildi.

Dünyanın en büyük mobil iletişim şirketlerinden Vodafone, 26 yaş altındaki gençlere özel ayrıcalıklar içeren Vodafone FreeZone’un kapılarını aralıyor. Gençliğin yeni “Özgürlük Alanı”nda özel sürprizler, kampanyalar, tarifeler ve çok daha fazlası yer alacak.

Vodafone FreeZone markasının özünde gençliğin özgürlüğü yatıyor. “FreeZone” gençlerin keyif aldığı şeyleri yaptığı, özgürlüklerini yaşadığı alanı temsil ediyor. Kendilerine has duruşları, hayata bakışları ve ürettikleriyle Vodafone FreeZone felsefesine çok yakın olan Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Aylin Aslım, Badem ve TNK de bu projede Vodafone FreeZone gençleriyle birlikte yer alıyor.

Bu çerçevede “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” felsefesini yansıtan içeriği ile Vodafone FreeZone’u anlatan özel bir şarkı da bestelendi. Türk rock müziğinin en iyi kadın vokalleri arasında başta gelen Şebnem Ferah tarafından Vodafone FreeZone için bestelenen “Özgürce Yaşa” isimli şarkı, sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Şarkının video klibinde 15 yaşından 25 yaşına gençliğini özgürce yaşamış bir gencin 25. yaş günü kutlamasında bulunan Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Aylin Aslım, Badem ve TNK parçayı birlikte seslendiriyor.

Vodafone’un gençlere özel olarak sunduğu birçok sürprizi bünyesinde barındıran Vodafone FreeZone’un tanıtımı için bir de muhteşem konser düzenlendi. 13 Mayıs’ta Santral İstanbul’da düzenlenen ve Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Aylin Aslım, Badem ile TNK’nin sahne aldığı konserde binlerce genç müziğin coşkusuyla Vodafone FreeZone lansmanını kutladı. Yeni gençlik projesi FreeZone’un Facebook sayfası ve twitter hesabı ile resmi olarak sosyal medyaya da giriş yapan Vodafone’un yeni gençlik projesi FreeZone’un lansman konseri Vodafone Facebook sayfası üzerinden de binlerce kişi tarafından canlı olarak izlendi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Bireysel Müşteriler İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şöyle konuştu: “Vodafone Türkiye olarak şimdiye kadar gençlere yönelik olarak avantajlı fiyat seçenekleri ile birçok tarife sunduk, birçok gençlik festivalini destekledik, üniversite festivallerinde sponsorluklar üstlendik. Ancak şimdi hayata geçirdiğimiz Vodafone FreeZone, tüm bunları bir çatı altında toplayan ve geliştiren gençlere yönelik alt markamız olacak. Gençler, başta müzik olmak üzere kendilerini ifade edebilecekleri birçok yeniliği Vodafone FreeZone çatısı altında bulabilecekler.

Canları istediğinde koşarak uzaklaşmayı, isterlerse de oldukları noktada sadece durmayı özgürlükleri olarak tanımlıyorlar. Giysilerinden dinledikleri müziğe kendi tercihlerini yapmak istiyorlar. Gençlerin Vodafone FreeZone ile gençliklerini doya doya yaşamalarını arzuluyoruz. Vodafone FreeZone dünyasının sürprizleri önümüzdeki günlerde gençlerle buluşmaya devam edecek.”

Rock müziğinin Güçlü Sesleri, Vodafone Freezone Gençliği İçin İlk Defa Birarada!

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk rock müziğinin güçlü sesi Şebnem Ferah ise şunları söyledi: "Özgürlük ve gençliğin ne kadar değerli olduğunu vurgulayan ve gençlerin yanında duran bu projede yer almaktan çok mutluyum. Müzikseverlerle buluşmayı ve hep birlikte büyük bir koro haline geleceğimiz konserleri sabırsızlıkla bekliyorum."

Farklı tarzı ile gençlerin beğenisini toplayan Hayko Cepkin ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında mıyız? Keşke dememek için doyasıya özgürce yaşamak lazım. Vodafone FreeZone’un “gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” fikrini bu sebeple çok sevdim. Bu projede yer almak benim için çok keyifli.”

Kendine has duruşu ve tarzıyla dikkat çeken Aylin Aslım da Vodafone FreeZone ile ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: "Gençliğin bir kere, özgürce ve sadece kendim olarak yaşanması gerektiğine her zaman inandım. Vodafone FreeZone`un felsefesinin de bu fikrimle birebir uyuştuğunu düşündüğüm için bu projede büyük bir zevkle yer aldım."

Konu ile ilgili açıklama yapan Badem’in yorumu ise şu şekilde oldu: “Özgürlüklerin çok önemli olduğu günümüzde, gençleri ve genç kalmayı başarabilenleri hep teşvik etmek gerek. Özgürlüğün sesi olacak Vodafone FreeZone projesinde şarkılar söylemek ve gençlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Projede yer alan bir diğer isim olan TNK ise açıklamasında şunları dile getirdi: “Öncelikle projede bulunmaktan ötürü son derece mutlu olduğumuzu söyleyelim. Bu projenin sanatçıların genç kitlelere ulaşması anlamında farklı bir kanal olduğunu düşünüyoruz. Vodafone FreeZone sayesinde, sanatçı dostlarımızla birlikte olmaktan dolayı da çok mutluyuz.”

Vodafone FreeZone ile ilgili bilgilere www.vodafonefreezone.com web sayfasından ulaşılabiliyor. Sayfada ayrıca Özgürce Yaşa şarkısını seslendiren müzisyenlerle düet yapma olanağı da gençlere sunuluyor. Şarkıyı internet sitesindeki uygulama ile yeniden söyleyebilen gençler, böylelikle Özgürce Yaşa şarkısını kendi seslerinden dinleyebiliyor.

Vodafone Türkiye, FreeZone ile Sosyal Medya’ya da Girdi

Vodafone Türkiye, FreeZone’un Facebook sayfası ve twitter hesabı ile ilk kez resmi olarak sosyal medya’ya giriş yapmış oldu. Gençler Vodafone FreeZone’un Facebook sayfasını ve twitter hesabını izleyerek son gelişmelerden haberdar olabilecek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT