Vodafone’dan Günde 1 TL'ye Vodafone Smart Tab 10

Tarihler: 17 Şubat 2012 Cuma ~ 17 Nisan 2012 Salı

Firma: Vodafone

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 17, 2012 ~ Nis 17, 2012

Vodafone’dan günde 1 Tl'ye Türkiye’nin ilk operatör markalı tableti:''Vodafone Smart tab 10”

“Herkese Mobil Internet” stratejisi doğrultusunda daha önce ilk operatör markalı akıllı telefonu kullanıcılar ile buluşturan Vodafone Türkiye, şimdi de ilk operatör markalı tableti Vodafone Grubu’yla aynı anda Türkiye’de de pazara sunuyor.

Vodafone Smart Tab 10’da öncelik gençlerde: 26 yaş altındaki gençler, günde sadece 1 TL ödeyerek, 3G’li Vodafone Smart Tab 10’a sahip olabilecek.

Vodafone, ‘herkese mobil internet’ stratejisi doğrultusunda daha önce ilk operatör markarlı akıllı telefonu kullanıcılar ile buluşturduktan sonra şimdi de Türkiye’nin ilk operatör markalı tabletini Vodafone Grubu’yla aynı anda sunuyor.

Vodafone Smart Tab 10 lansmanda önceliği mobil interneti kullanma isteği yüksek olan ve nüfusun yarısından fazlasını oluşturan 26 yaş altı gençliğe verdi. Gençlerin mobil internete daha makul fiyatlarla ulaşma ihtiyacından hareket eden Vodafone, gençlere yönelik Vodafone Smart Tab 10 satışına bugünden itibaren başlıyor.

Vodafone'un gençler arasında teknoloji kullanımını yaygınlaştırmak ve onları teknoloji okur-yazarı yaparak Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümünü destekleme hedefi doğrultusunda, gençler Vodafone Smart Tab 10’a günde sadece 1 TL’ye sahip olabilecek.

Vodafone Smart Tab 10, Mart ayından itibaren diğer Vodafone abonelerine ise ayda 49 TL fiyatla sunulacak.

“Herkese mobil internet vizyonumuza yönelik dev bir hamle attık”

Vodafone Smart Tab 10’un tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray şunları söyledi:

“Özellikle ekonomik ve sosyal gelişim açısından geleceğin trendi olarak öne çıkan mobil internet bugün bir atılım aşamasındadır. İletişim kanallarının sabitten mobile, sesten veriye doğru kayması; bizi “Yeni bir Mobil Gerçeklik”le karşı karşıya bırakmaktadır. Bugün dünyanın %77’sini birbirine bağlamayı başaran mobil sektörün hacmi, dünya GSMH’nın %2’sine karşılık gelen 1.3 trilyon dolara ulaşmıştır. Geniş bant internette hane penetrasyonunda %10’luk bir artış GSYİH’da %1,4’lük bir büyümeyi beraberinde getirmektedir. İnternetin yaygınlaşması, her an, her yerden, her koşulda erişime açık olması, aradaki uçurumun kapanması açısından son derece kritiktir. Yaygın erişilebilirlik, interneti demokratikleştirecek, bu da fırsat eşitliğini beraberinde getirecektir,” dedi.

Timuray sözlerine şöyle devam etti:

“Küresel data trafiğinde 5 yılda 18 kat artış bekleniyor. Geniş bant mobil internetin rolü gerçek anlamda bu noktada başlamaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve daha kullanıcı dostu hale gelmesiyle birlikte, bireylerin internet bağlantısı tercihi de mobile yönelmektedir. Türkiye gibi dijital uçurumu kapatma yolunda hızla adım atan ülkelerin şansı bu noktada belirginleşmektedir. En yeni teknolojilere uyum sağlama becerisi yüksek genç nüfusuyla Türkiye, 3G’de liderliği kısa sürede eline almayı başarmıştır. Mobil internette 3G abonelik oranı AB ortalamasında %30,1 iken, Türkiye’de bu oran %44’e ulaşmıştır. Ülkemiz ile AB arasında bir karşılaştırma yapmak gerekirse, AB nüfusunun %70’i düzenli internet kullanırken, bu oranın Türkiye için halen %36 düzeyinde kaldığı görülmektedir.

3G’deki bu hızlı gelişmeye karşılık, nüfusumuzun sadece %13’ü akıllı mobil telefonlardan yararlanabiliyor. Bu da bize ülkemizde akıllı mobil cihazların tüm potansiyeliyle kullanılması için daha gidilecek yol olduğunu gösteriyor. ‘Herkese mobil internet’i deneyimletmek misyonuyla, en ileri teknolojileri, akıllı kapsama kalitemiz ve uygun fiyatlı akıllı cihazlarla birleştirerek ülkemizde sayısal uçurumunun kapanması ve fırsat eşitliği sağlanmasına katkıda bulunmayı kurumsal sorumluluğumuzun bir parçası olarak görüyoruz.

Ülkemizde mobil internetin en büyük yatırımcılardan biri olarak interneti yaygınlaştırmak adına dev bir hamle yapıyor ve yeni bir dönemi sizlerle paylaşmaktan büyük bir gurur ve heyecan duyuyoruz. Vodafone uzmanlığıyla üretilmiş, en ileri teknolojik özelliklere sahip Smart Tab 10’u Türkiye’de tüketicilerle buluşturuyor ve yeni bir döneme imza atıyoruz. Ülkemizin mobil iletişim altyapısına ve sosyal sorumluluk alanlarına yatırımlarımızla toplumumuza değer yaratma azmiyle çalışmaya devam edeceğiz."

Vodafone Türkiye Yeni Müşteri Segmenti Direktörü Fatih Uysal ise konuşmasında “Vodafone Smart Tab 10’u ilk olarak gençlerin kullanımına sunmak istedik. Ülkemiz nüfusunun yaklaşık yarısını oluşturan gençler internet kullanımında %87 gibi önemli bir oranla başı çekiyor. Araştırmalarımız ancak gençlerin yalnızca %27’sinin taşınabilir bir bilgisayarı ve sadece %0.9’unun tableti olduğunu gösteriyor. Vodafone Smart Tab 10 ile tüm gençleri geleceğin teknolojisi tablet ile buluşturmayı hedefliyoruz,” dedi.

Vodafone Smart Tab 10 ile sayısız avantaj abonelerin hizmetinde!

1.2 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli işlemcileri ile dikkat çeken Vodafone Smart Tab 10, 1 GB ara bellek garantisiyle satışa sunuluyor.

Mevcut depolama alanı, MicroSD kart ile 32 GB’a yükseltilebiliyor. 1280 x 800 piksel çözünürlük sunan 10 inç ekran büyüklüğündeki tabletin arka yüzeyinde 5, ön yüzeyinde ise 2 MP kamera yer alıyor.

Google Android 3.2 işletim sistemiyle çalışan Vodafone Smart Tab 10’un sahip olduğu 16 GB’lık depolama alanı, kullanıcılara fotoğraf, video gibi dokümanlarını dilediklerince arşivleme imkanı sunuyor.

İşte Vodafone Smart Tab 10’un temel özellikleri:
• Android Honeycomb 3.2 işletim sistemi
• 10 inç dokunmatik ekran
• Çift çekirdekli 1.2 GHz işlemci
• 3G ve Wi-Fi
• Adobe Flash Player Desteği
• 5 MP arka ve 2 MP ön kamera
• 1 GB RAM, 16 GB dâhili hafıza MicroSD ile 32 GB’a kadar yükselen hafıza
• USB Bağlantısı
• Sade ve şık tasarım Ergonomik yapı
• HDMI/DLNA özelliği ile televizyona bağlanma
• vRead uygulaması ile Gazete, dergi ve kitaplar tablette
• Sosyal ağlara erişim
• E-mail ve Quickoffice Pro HD
• Yeni nesil Swype klavye ile kolay yazı yazma

Kampanya ve fiyatlar stoklarla sınırlıdır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT