YEM Kitabevi Beşiktaş Şubesi Açıldı…

Tarihler: 19 Kasım 2007 Pazartesi ~ 23 Kasım 2007 Cuma

Firma: YEM Kitabevi

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 19, 2007 ~ Kas 23, 2007
Mimarlık, Tasarım, Şehircilik, Peyzaj, Kültür ve Sanat Alanlarında Türkiye’deki Tek Uzman Kitabevi: “YEM Kitabevi” Beşiktaş Şubesi Açıldı…

40 yıldır yapı sektörünün bilgi merkezi olan Yapı-Endüstri Merkezi bünyesinde, 1972 yılında kurulan YEM Kitabevi; Harbiye’deki mağazasının yanı sıra, 18 Ekim’den itibaren Beşiktaş Şubesi ile hizmet vermeye başladı. Mimarlık, tasarım, şehircilik, kültür ve sanat yayınları alanında uzmanlaşmış Türkiye’nin tek kitabevi olma özelliğini taşıyan YEM Kitabevi, dünyanın dört bir tarafından getirilmiş 9.000`i aşkın kitabı bünyesinde barındırıyor.

YEM Kitabevi, 35 yıldır mimarlık, kültür ve sanat yayınları konusunda öncülük yapmış bir kitabevi olarak, Türkiye’de yapı sektörüne yönelik en geniş yayın çeşidinin ithalatçısı ve satıcısı konumundadır.

Türkiye`nin yapı sektörüne seslenen YEM Kitabevi ayrıca, zengin yayın portföyünü tüm dünya ile aynı zamanda ve fiyata okuyucularına sunmaktadır; YEM Kitabevi okurlara, İngilizce yayınları Paris, Londra, Milano ve New York`taki okurlar ile aynı zamanda ve aynı fiyata sahip olma ayrıcalığını sağlamaktadır. Kendi alanında tek kitabevi olan YEM Kitabevi’ndeki yayınlar arasında öğrenci ve yapı sektörü profesyonelleri için en son yayımlanan kaynak kitaplar, uygulamacı ve akademisyenler için teknik yayınlar, bahçe ve el sanatları gibi hobi kitapları da bulunmaktadır.

Online Alışveriş İçin: www.yemkitabevi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT