Yeni, Hesaplı `Uyu ve Oyna` Bebek Bezi

Tarihler: 17 Temmuz 2006 Pazartesi ~ 31 Temmuz 2006 Pazartesi

Firma: Prima

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 17, 2006 ~ Tem 31, 2006
Bebekler, gece kesintisiz uyuyup, gündüz mutlu mutlu oynayacak
YENİ, HESAPLI “UYU VE OYNA” BEBEK BEZİ
Bebeklerin gece kesintisiz uyumalarını, gündüz ise diledikleri gibi oynamalarını sağlayacak, yeni “Uyu ve Oyna Bebek Bezi” tüketicilere sunuldu. Ekonomik fiyatıyla dikkat çeken Uyu ve Oyna Bebek Bezi, bebeklere 9 saate kadar kesintisiz kuruluk sağlayarak farkını ortaya koyuyor. Prima’nın üreticileri tarafından tüketicilere sunulan Uyu ve Oyna Bebek Bezi’nin reklam filmindeki ninniyi ise ünlü sanatçı Gülben Ergen seslendiriyor.

Bebeklerin altlarının daima kuru olması, geceleri kesintisiz uyumaları ve gündüzleri mutlu mutlu oynayabilmeleri açısından büyük önem taşıyor. Tüketicilere yeni sunulan Uyu ve Oyna ve Bebek Bezi, süper ince emici tabakasıyla ekstra kuruluk sağlıyor. Anatomik yapısıyla da bebeklere hareket özgürlüğü veriyor. Üstelik Uyu ve Oyna Bebek Bezi, ekonomik bir fiyatla tüketicilere sunuluyor. Uyu ve Oyna, Türkiye’nin ve dünyanın bir numaralı bebek bezi Prima’nın üreticisi P&G tarafından üretiliyor.

Uyu ve Oyna Bebek Bezi, reklam kampanyasıyla da TV izleyicilerine ulaşıyor. Reklam müziği olarak kullanılan “Uyusun da Büyüsün” ninnisini ise ünlü sanatçı Gülben Ergen seslendiriyor.

Altları kuru, özgür bebekler…
Yeni Uyu ve Oyna Bebek Bezi, bebeklere ihtiyaç duydukları kuruluğu sağlayarak hem gün boyu diledikleri gibi oynamalarını hem de geceleri kesintisiz uyumalarını sağlıyor. Ekstra kuru tabakası sayesinde bebeklerin altını gece gündüz kuru tutuyor. Böylece, bebeklerin gece kesintisiz ve huzur içinde uyumasına, sabahları mutlu bir şekilde uyanmasına yardımcı oluyor. Uyu ve Oyna’nın bacak arasında toplanmayı önleyen anatomik yapısı sayesinde de emeklemeye ve yürümeye çalışan bebeklerin hareketleri kısıtlanmıyor.

0-2 yaş grubuna yönelik hazırlanan Uyu ve Oyna, Mini, Midi, Maxi ve Junior boyları ile raflardaki yerini alıyor.
Yeni Uyu ve Oyna Bebek Bezi, ekonomik fiyatı ve özellikleri ile hem annelerin hem de bebeklerin yeni tercihi olacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT